24 Kasım 2016 Perşembe 16:23
Evleneceksen Gel Solmaz kimdir kaç yaşında
 Show Tv ekranlarının fenomen izdivaç programı Evleneceksen Gel hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam ediyor. Programın öne çıkan isimleri arasında yer alan ve gelin adaylarından olan Solmaz ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün saat 15.00’de Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Evleneceksen Gel’de heyecan devam ediyor. Gelin ve damat adayları hayatlarını geri kalanını paylaşabilecekleri kendilerine ve ailelerine uygun hayırlı kısmet için Evleneceksen Gel programında bulunuyorlar. Programda öne çıkan isimler de çok konuşuluyor. Bu öne çıkan isimlerden bir tanesi de gelin adayı Solmaz.

Sergilediği danslarla gündeme gelen Solmaz Roman kızı. 20 yaşında olan ve genç yaşına rağmen olgun davranışlarıyla da dikkat çeken Solmaz Hanım son dönemlerde Nurullah ile olan görüşmesi ile de biliniyor.

Nurullah ile olan görüşmesi olumsuz sonuçlanan Solmaz bugünlerde yeni bir damat adayı olan Kaan ile görüşmelerine devam ediyor. Nurullah Solmaz’ın sürekli olarak dans etmesinden dolayı ondan vazgeçtiğini söylemişti ancak Solmaz ise ne olursa olsun dans etmekten vazgeçmeyeceğini belirtti.

Oldukça hareketli ve renkli bir kişiliği olan Solmaz’ın Kaan ile olan görüşmeleri şuan için olumlu gidiyor. Evleneceksen Gel yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olmaya devam edecek!

Son Güncelleme: 23.11.2016 13:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş