26 Ocak 2017 Perşembe 16:15
Evleneceksen Gel Perihan Instagram hesabı var mı Perihan kimdir?
 Show Tv ekranlarının sevilen programları arasında yer alan Evleneceksen Gel programı yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Programın öne çıkan loca adayları arasında yer alan Perihan ile ilgili bilgiler şu şekilde..

 

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın eşsiz sunumuyla birlikte hafta içi her gün saat 15.00’den itibaren Show Tv ekranlarında olmaya devam eden Evleneceksen Gel ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Programın en çok öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Perihan Hanım diyebiliriz. Hayranlarını çok sevdiğini söyleyen ve daha önce 3 kez evlilik yaşayan Perihan Hanım’ı Instagram’dan da takip edebilirsiniz. Show TV etik değerleri nedeniyle Perihan Hanım’ın Instragram hesabı paylaşılmadı.

Evleneceksen Gel Perihan kimdir?

Perihan Hanım 38 yaşında. Aslen Tokatlı olan ve İstanbul’da ikamet etmeye devam eden Perihan Hanım 3 kez evlenmiştir ve bu evliliklerinden de 3 çocuğu vardır.

Format gereği Show Tv  adayların kişisel bilgilerini paylaşmama konusunda kararlı. Bu yüzden  Perihan hanım ile ilgili herhangi bir sosyal medya hesabı bilgisi veremiyoruz.

Arama motorlarından Perihan Hanım’ın sosyal medya hesaplarını da bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: 26.01.2017 16:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş