26 Kasım 2016 Cumartesi 23:04
Evleneceksen Gel Merve Kaç Yaşında Nereli Kimdir
Bir önceki dönem Show tv ekranlarında hergün yayınlanan ancak sonradan Strar Tv ye geçen Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı Zuhal Topalın Star Tv ye geçmesiyle birlikte Evleneceksen Gel bu sene yine eski kanalı olan Show Tv de yine aynı saatle yayınlanmaktadır.

Adayların Locadan yada televizyondan görerek adaylara talip olunması şeklinde ilerleyen programın mekaniğinde Seda Sayan'ın dobra kişiliği ve halk tarafından kabul gören yaklaşımları yayının sıcak bir atmosferde geçmesine zemin hazırlamaktadır . Adayların programa katılmadan önce çok sıkı bir denetimden geçiriliyor olmaları ince eleyip sık dokumaları sayesinde en çok nikah kıyılan programın kendilerine ait olması başarılı bir performansın göstergesidir.

Evleneceksen Gel Merve Kimdir ?

Bir önceki dönem Show tv ekranlarında hergün yayınlanan ancak sonradan Strar Tv ye geçen Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı Zuhal Topalın Star Tv ye geçmesiyle birlikte Evleneceksen Gel bu sene yine eski kanalı olan Show Tv de yine aynı saatle yayınlanmaktadır. Evleneceksen Gel de Merve 20 yaşında ve Balıkesir doğumludur. Daha önce evlenmiş ve bir çocuğu bulunmaktadır. Tayfunun talibi olarak Merve'yi görmekteyiz.

Adayların programa katılmadan önce çok sıkı bir denetimden geçiriliyor olmaları ince eleyip sık dokumaları sayesinde en çok nikah kıyılan programın kendilerine ait olması başarılı bir performansın göstergesidir. Evleneceksen gel programının twıter, ınstagram ve facebook adreslerini merak eden seyircilerimize format gereği bu kanallardan ulaşımın mümkün olmadığını belirtmek isteriz Yayıncı kuruluşun Adayların kendi isimleri ile özel sosyal medya adreslerine ulaşmaları ise izleyiciler için mümkündür. 

Son Güncelleme: 27.11.2016 14:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş