01 Şubat 2017 Çarşamba 16:58
Evleneceksen Gel İsmail YK sürprizi kime talip geldi?
 Show Tv ekranlarının fenomen programları arasında yer alan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Evleneceksen Gel ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Ülkemizin ünlü sanatçılarından olan İsmail YK Evleneceksen Gel’e katıldı! İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olan sunumunu ise Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın üstlendiği Evleneceksen Gel programı ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Show Tv’nin gündüz kuşağındaki büyük kozlarından olan Evleneceksen Gel’de önemli bir gelişme yaşandı.

Ülkemizin ünlü sanatçılarından olan İsmail YK 1 Şubat Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümde damat adayı olarak geldi. Şarkılarıyla stüdyodaki herkesi hareketlendiren İsmail YK daha sonra stüdyodan ayrıldı.

Evleneceksen Gel’de bugün Gürkan ile Güzel yılan hikayesine dönen ilişkilerine son  noktayı koydular. Bundan sonra birlikte olmayacaklarını açıklayan Gürkan bu açıklamanın ardından Miray’ı locadan kaldırdı ve onla görüşmek istediğini açıkladı.

Evleneceksen Gel hafta içi her gün saat 15.00’de Show Tv ekranlarında olmaya devam ediyor. Gelişmeleri sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz. İsmail Yk Solmaz'a talip olarak geldi.

Son Güncelleme: 01.02.2017 16:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş