15 Ocak 2017 Pazar 17:09
Evleneceksen Gel 99. Bölüm (13 Ocak 2017) - Son Bölüm!
Evleneceksen Gel yeni gölümde neler oldu? Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğunu fenomen izdivaç programında bugün neler yaşandı. Solmaz Nurullah görüşmesinde yeni gelişmeler var, dün ekranlara gelen bölümde ilginç anlar yaşanmış Solmaz Nurullah'ın teklifini kabul etmişti. Solmaz ise Nurullah'a güvenemediğini söyledi. Kaan'a karşı içinde birşeylerin olduğunu sözlerine ekleyen Solmaz, kendisi hasta olunca işini bahane ederek ziyaretine gelmeyen Kaan'ın Fatmayı hastaneye götürmesine çok bozulduğunu belirtti.

NE İSTERSE YAPARIM

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu? Nurullah aşkı her şeyi yapıyor, Solmaz'ın kazanmak için annesinin yanına giden ve kaleyi içten fethetmeye çalışan Nurullah şimdide Solmaz bana gelene kadar ne isterse yaparım dedi. Solmaz için ne gerekiyorsa yapacağını dile getirren Nurullah'ın yaptığı bu dönüş herkesi şaşırttı. 

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu?

SOLMAZ'IN ANNESİ ŞAŞIRTMADI

Geçen haftalarda Nurullah'ın Solmaz'ın annesine gösterdiği yakınlık herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanmış, Nurullah'ın kaleyi içten fethetmeye çalıştığı yorumları yapılmıştı. Yorumları yaanlar haklı çıktı, bugünkü programa telefonla katılan Solmaz'ın annesi Cemile hanım damat adayını açıkladı anne damat adayının Nurullah olduğunu belirtti. Ancak Solmaz annesinin bu sözleri üzerine Nurullah'a güvenmediğini tekrararladı. 

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu?

KAAN FATMA ÇABUK ANLAŞTI

Kaan daha önceden Solmaz için seslendirdiği şarkılarını bu kez Fatma için söyledi. Kaan'ın Fatma ile şarkı söylemesi ve ardından Kaan'ın Solmaz hala sevdiğini belirtmesi bir anda ortamın gerilmesine neden oldu. Kaan'ın bu sözlerinin üzerine Nurullah'ın oldukça sinirlendiği gözlerden kaçmadı.

Ziyaretçi Yorumu:
Solmaz tamamen havalara girdi, Bülent Ersoy Seda Sayan Kibariye arkasındaymış! Artık hiç evlenemez kesin zaten niyeti sahnelerde dansözlük etmek, amacına ulaşdı... Beklemesin ne Nurullah ne de Kaan... Solmaz evlenemez asla..

Evleneceksen Gel 97. Bölüm için tıklayınız (11 Ocak 2017)
Son Güncelleme: 13.01.2017 21:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş