09 Ocak 2017 Pazartesi 22:44
Evleneceksen Gel 95.Bölüm (9 Ocak 2017)
Evleneceksen Gel yeni bölümü yayınlandı. Show Tv Evleneceksen Gel 95. Bölüm'de neler yaşandı. Solmaz Kaan arasındaki çatlak büyümeye başladı. Aşk çıkmazında son bölümde önemli gelişmeler oldu. Sevilen izdivaç programı Evleneceksen Gel 9 Ocak Pazartesi bölümünde neler yaşadı. Yarışmacı adaylar neler yaptı hepsi ve daha fazladı haberimizde..

Show Tv ekranlarında izleyenelerin karşısına çıkan izdivaç programı Evleneceksen Gel'de yine ortalık toz duman! Solmaz Kaan Nurullah aşk üçgeninde yine bir çözümsüzlüğe doğru gidiliyor. Solmaz'ın vereceği karar çok önemli, Somaz ne diyecek? İzleyenlerin gözü kulağı Solmaz'da, Solmaz ne karar verecek? İşte son bölüme ait detaylar..

Show Tv Evleneceksen Gel 9 Ocak Pazartesi yayınlandı. 
Programa yine Solmaz Kaan ve Nurullah damgasını vurdu. Kaleyi içten fethetmeye çalışan Nurullah, Solmaz'ın annesinin kalbini çalmayı başardı. Solmaz'ın annesi Nurullah'ı tercih etti, ancak Solmaz'ın babası ise Kaan'dan yana bir tavır koydu. Peki şimdi ne olacak, Solmaz bu durumda ne diyecek? İki aşk arasında kararsız kalan Solmaz annesini mi yoksa babasını mı dinleyecek? Bu hafta bunu göreceğiz..

Evleneceksen Gel 9 Ocak Pazartesi günü neler yaşandı?

ROMANTİK NURULLAH
Kararsız kalan Solmaz'ın bu zaafından yararlanma peşinde olan Nurullah son bir atak daha yaptı, romatik bir şiir okuyan Nurullah, Solmaz'ın kalbini çalma peşinde. Nurullah'ın okuduğu şiirden sonra romantik anlar yaşandı ve Nurullah Solmaz'ın kendisine geleceğini iddia etti. Solmaz ise yine önceki sözlerini tekrarladı ve damat adaylarına güvenmediğini belirtti.

Evleneceksen Gel 9 Ocak Pazartesi günü neler yaşandı?

ANNE İŞİ BOZDU
Merve'nin annesi, iyi giden ilişkiyi kopma noktasına getirdi. Oğuz ile Merve aşkı bitme noktasına geldi. Merve'nin annesi Oğuz ile Merve'nin görüşmesine onay vermediğini belirtmişti. Merve ise bugün Oğuz'un aklında biri var anneme hak verdim dedi ve annesinin sözünü dinlediğini söyledi ve görüşmeyi sonlandırdı.


Evleneceksen Gel 6 Ocak Cuma günü neler yaşandı?
Solmaz'ın canlı yayını terk etmesinden sonra Kaan'da Solmaz'ın arkasından stüdyoyu terk etti. Günü bir diğer olayı ise Güzel'e gelen talip oldu. Güzel'e Koray talip oldu. Koray'ın Güzel'e talip olması Gürkan'ı kızdırdı. Gürkan kendinden beklenmeyen açıklamlara imza attı, Gürkan Koray'ın daha önceden de Güzel'den hoşlanıyordu dedi, Güzel ile görüşürken dahi Koray'ın gözünün Güzel'de olduğunu belirtti.


Evleneceksen Gel 6 Ocak Cuma günü neler yaşandı?

Merve ile Oğuz'un ilişkisine onay vermeyen anne yine sahnede idi, Oğuz'un samimi olmadığını dile getiren anne, mutlu olamayacaklarını söyledi ve Murat'ı aradığı damat adayı olarak gösterdi. Bu söylemler üzerine Oğuz ben yokum dedi ve kararı Merve verecek dedi.

Ziyaretçi Yorumu:
Solmaz tamamen havalara girdi, Bülent Ersoy Seda Sayan Kibariye arkasındaymış! Artık hiç evlenemez kesin zaten niyeti sahnelerde dansözlük etmek, amacına ulaşdı... Beklemesin ne Nurullah ne de Kaan... Solmaz evlenemez asla..Evleneceksen Gel 94. Bölüm - İzle (6 Ocak 2017)
Son Güncelleme: 09.01.2017 23:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş