07 Ocak 2017 Cumartesi 01:39
Evleneceksen Gel 94.Bölüm (6 Ocak 2017)

Show TV Evleneceksen Gel son bölüm yayınlandı. Solmaz yine kararsız kaldı. Nurullah ile Kaan arasında bir tercih yapamayan Solmaz'ın kararı ne olacak? Solmaz'ın annesinin Nurullah'ı damat olarak görmek istemesi olayların akışını değiştirdi.

Evleneceksen Gel 6 Ocak Cuma günü neler yaşandı?
 Solmaz Kaan aşkı çatırdamaya mı başladı, Solmaz'ın annesi ile babası karşı karşıya geldi. Solmaz'ın annesinin kararı mı yoksa babasının tercihi mi önemli olacak mı? Son zamanların en çok konuşlan konularından biride Solmaz Kaan aşkı oldu. Çözülemeyen Solmaz Kaan aşkı bugünde yeni bir çıkmaza girdi. Solmaz yine kararsız kaldı ve Nurullah ile Kaan'ı gözlemleme kararı aldı. 

Show TV Evleneceksen Gel yeni bölüm yayınlandı! Solmaz'ın canlı yayını terk etmesinden sonra Kaan'da Solmaz'ın arkasından stüdyoyu terk etti. Günün bir diğer olayı ise Güzel'e gelen talip oldu. Güzel'e Koray talip oldu. Koray'ın Güzel'e talip olması Gürkan'ı kızdırdı. Gürkan kendinden beklenmeyen açıklamlara imza attı, Gürkan Koray'ın daha önceden de Güzel'den hoşlanıyordu dedi, Güzel ile görüşürken dahi Koray'ın gözünün Güzel'de olduğunu belirtti.

Evleneceksen Gel 6 Ocak Cuma günü neler yaşandı?

Merve ile Oğuz'un ilişkisine onay vermeyen anne yine sahnede idi, Oğuz'un samimi olmadığını dile getiren anne, mutlu olamayacaklarını söyledi ve Murat'ı aradığı damat adayı olarak gösterdi. Bu söylemler üzerine Oğuz ben yokum dedi ve kararı Merve verecek dedi.
Evleneceksen Gel 93. Bölüm - İzle (5 Ocak 2017)
Son Güncelleme: 07.01.2017 01:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş