03 Ocak 2017 Salı 20:49
Evleneceksen Gel 91.Bölüm (3 Ocak 2017)
Evleneceksen Gel 3 Ocak yeni bölüm tamamı yayınlandı. Show Tv Evleneceksen Gel son bölümde neler oldu. Kaan ve Solmaz ne yaptı, Nurullah nasıl tepki verdi. Detaylar burada! Nurullah Solmaz Kaan düğümü tam çözüldü derken, Solmaz'ı paylaşamayan Kaan ile Nurullah yine bir birine girdi. Solmaz'ın Kaan'ı seçmesine sinirlenen ve bu durumu gururuna yediremeyen Nurullah sinir krizi geçirdi. İşte merak edileneler!

Show Tv Evleneceksen Gel son bölümde yaşananlar; yeni bölümem Solmaz'ın hastalanması damgasını vurdu, dünkü çekimlerden sonra rahatsızlanan Solmaz hastanelik oldu. Solmaz'ın başında Kaan değil Nurullah vardı. Nurullah'ın Solmaz'a olan aşkı bitmemiş olacak ki ilk ziyaretine Nurullah gelmişti. Nurullah geçmiş bölümlerde "Solmaz'ı kazanana kadar savaşacağım" demesi bazı şeylerin daha bitmediğini gözler önüne serdi. Nurullah'ın Solmaz'ı hasta yatağında ziyaret etmesi Solmaz'ı şaşırttı. Kaan'dan beklediği hareket Nurullah'tan gelmişti. Solmaz şaşkındı, yayından sonra rahatsızlanan Solmaz'ın yanına ilk gelen Nurullah olmuştu. Nurullah'ın ziyaret sırasında ilk sorduğu soru "Kaan nerede" oldu.. 

Evleneceksen Gel 3 Ocak 2017 Salı günü neler yaşandı?


KAAN'A ULAŞAMADIM
Nurullah'ın Kaan nerede sorusu üzerine Solmaz Kaan'a ulaşamadığını belirtti. Kaan'ın kendisini ziyaret etmemesine sinirlenen Solmaz çok kızdı. Nurullah'a Kaan'ın topantıda olduğunu ve bu yüzden telefonu açmadığını belirtti. Ancak Kaan'a bozulduğunu gizleyemedi. Bugün yayınlanan programda ise büyük bir sürpriz yaşandı, Nurullah Solmaz'ı özel odaya çağırdı. Özle odada konuşan Nurullah ile Solmaz bir ara tartışmaya başladı, Solmaz Nurullah'a " Yeter artık düş yakamdan" diye bağırdı. Nurullah ise yine bildik cümleleri tekrarladı ve Solmaz'ın Kaan'ı sevmediğini tekrarladı. Olaylar karşısında daha fazla susmaya dayanamayan Kaan özel odaya girip Solmaz'ı dışarı çıkardı.

Show Tv Evleneceksen Gel son bölüm

Oğuz ve Merve görüşmesi devam ediyor, herkes merakla Oğuz'un vereceği kararı beklemeye başladı. Oğuz'un vereceği kararda Oğuz kadar annesininde kararı düşünceleri önemli, Merve'nin annesi dün Oğuz ile tartışmıştı, Oğzu Merve'ye anneni ikna et dedi. Gürkan'dan ayrılan Güzel bugün Yusuf ile görüştü. Gürkan'da Funda ile görüşmeye devam etti. Güzel'in aklında Gürkan olduğunu söylemesi ve üstüne üstlük taliplerini kabul etmesi tartışmalara neden oldu. Sürekli ağlayan Güzel yine ağladı... Gürkan'ı unutamayan Güzel talibi Yusuf ile çay içmekten de geri kalmdı. 
Son Güncelleme: 04.01.2017 09:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş