09 Şubat 2017 Perşembe 20:07
Evleneceksen Gel 9 Şubat Perşembe neler yaşandı? Maskeli talip kim?
Evleneceksen Gel 9 Şubat Perşembe neler yaşandı?  Evleneceksen Gel 9 Şubat Perşembe neler yaşandı? Show Tv'de yayınlanan programda Solmaz'ın maskeli talibi olay oldu. Kaan ve Nurullah'ın uzatmalı sevgilisi Solmaz'ın talibi kim? Sesi tandık olan talib kim olabilir? Kaan ve Nurullah'tan ayrılan Solmaz'ın yeni arayışlar içinde mi? Peki şimdi ne olacak, detaylar haberimizde..

Show Tv Evleneceksen Gel yeni bölümde yaşananlar çok konuşulacak, sesi tanıdık gelen gizemli talip kim olabilir? Yüzünü göstermek istemeyen maskeli talip kim, Solmaz'ın sulak yerde yetişmiş dediği damat adayı haftaya yüzünü gösterecek mi? Merak edilenlere yanıt Solmaz'ın talibinden geldi, haftaya belki yüzünü göstereceğini söyleyen adaya Solmaz'ın tavrı oldukça cıvıktı! 

Evleneceksen Gel 9 Şubat Perşembe neler yaşandı?

Maskeli Talip İşi Biliyor!

Solmaz'ın yeni talibi " Seni burada ağlatan üzen Nurullah ve Kaan oldu " dedi, Onların papatya falı gibi seviyor sevmiyor yaptığını dile getiren maskeli talip kendisinin papatyayı Solmaz'a vereceğini dile getirdi. Solmaz'ın kendisine evet demesi halinde  kimsenin karışamayacağını belirten maskeli talip Solmaz'ın maskeyi çıkar ısrarına karşı haftaya maskeyi çıkaracağını belirtti.  Maskeli talip 27 yaşında!

Maskeli ile Nurullah Tartıştı

Zeybek oynamak için sahneye atlayan Nurullah'ın oyunu stüdyodakilerden alkış aldı. Nurullah maskeli talibin kendisi hakkında şöyle böyle dediğini söyledi kendisinin efe olduğunu ve kendisini susturamayacağını söyledi. Maskeli talip ise bende yiğidim sen merak etme dedi ve Solmaz'ın kendisine evet demesi halinde kimsenin kılına zarar veremeyeceğini belirtti.

Evleneceksen Gel 8 Şubat Çarşamba neler yaşanmıştı?

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün yaşananlar haberimizde, Kaan talibi Ece ile görüştü. Solmaz ise Nurullah ve Kaan'ın talipleri ile görüşmesine kendince bir yorum getirerek " bunların aşkı iki günlük bakın bana koltuğumdan hiç kalkıytor muyum" diye sordu. 

Evleneceksen Gel 8 Şuabt Çarşamba neler yaşandı?


KAAN'ın TALİBİ ECE

Kaan ile görüşen Ece 21 yaşında ve Antalya'lı olduğunu söyledi. Seda Sayan ise Ece'yi kaldırarak güzelliğini görün demeyi ihmal etmedi. Solmaz ise Kaan'ın kendisi için kısa giyiniyor dediğini  karşısındakinin de kısa giyindiğini söyledi. Ece ise Solmaz'ın bu sözüne karşılık söz alarak " Kaan ile aramda birşey yok istediğimi giyebilirim" dedi. Seyirciler Ece'nin bu sözlerini alkışladı. Ece'den böyle bir tepki beklemeyen Solmaz şok oldu.

KAAN'IN ALDIĞI ŞALI ÇIKARDI

Solmaz kıskançlığın dozunu iyice artırarak tekrar söz aldı, son birşey sööylemek istediğini ve ondan sonra bir daha karışmayacağını belirtti. Ardından ise Annem Nurullah'a şal vermiş olabilir, önemli olan benim birisine şal vermem dedi. Kaan'dan aldığı şalı paketten çıkaran Solmaz Ece'nin karşısında oturan Kaan'ın boynuna taktı.

Kaan ise ayağa kalkarak ben Ahmet Mehmet veya Nurullah değilim dedi, bana şalı değil kalbini teslim edeceksin dedi ve Solmaz'ın verdiği şalı geri verdi. Fatma'nın bu duruma sevinmesi alkışlaması üzerine Solmaz " Fatma yanında talibin var biraz saygılı ol" dedi. Kaan'dan terliklerinide isteyen Solmaz cevabını ve terlikleri aldı. Kaan " artık Solmaz'ın hiç bir şeyinin bende kalmasını istemiyorum" dedi.

SOLMAZ'IN MASKELİ TALİBİ KİM? BURAYA LÜTFEN!
Son Güncelleme: 10.02.2017 01:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş