29 Aralık 2016 Perşembe 20:40
Evleneceksen Gel 88.Bölüm (29 Aralık 2016)
Evleneceksen Gel yeni bölümde neler oldu, son bölüme damga vuran kavglara ve göz yaşları bitmek bilmedi. Gürkan Güzel ve Nurullah Kaan kavgası gündeme damga vurdu. Show Tv ekranlarının sevilen izdivaç programında yaşananlar ve detayları..

Evleneceksen Gel 29 Aralık Perşembe neler yaşandı?
İzdivaç programlarının sevilenlerinden biri olan Seda Sayan'ın renkli sunumuyla ekranlara gelen Evleneceksen Gel'de kavgalar bir türlü bitmiyor. Solmaz Kaan Nurullah derlen şimdide Gürkan Güzel kavgası öne çıkıyor.

Show TV Evleneceksen Gel'de kavga ve göz yaşı bitmedi! Kara kedi Songül yine ortalığı karıştırdı. Kaan Nurullah kavgasına damgasını vuran Songül bugün Solmaz'la yüzleşti. Ancak bu yüzleşmeden de olumlu bir sonuç çıkmadı. Songül'ün Nurullah'a mesaj attı dediği Solmaz suçlamaları reddetti, mesajı kendisinin çekmediğini belirtti. Songül, Solmaz ve Kaan'ın sorunlarına kendisinin çekilmek istendiğini belirtti ve beni sorunlarına çekmesinler dedi. Kaan ile Nurullah sözler üzerine yine tartıştılar..


Evleneceksen Gel 29 Aralık Perşembe neler yaşandı?

Solmaz ile Songül kadın dayanışması sergiledi, eski arkadaşlar bir birlerine sarılarak ağladı. 

GÜZEL GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

Güzel ve Gürkan'ın ayrılması önceki gün gündem olmuştu, ayrılığa daha fazla dayanamayan Güzel hastanelik oldu, Gürkan ise Güzel'in yanından hiç ayrılmadı. Güzel göz yaşları içinde yaşananları haketmedini söyledi ve görüşmeyi bitirdi.

Evleneceksen Gel'de 28 Aralık'ta neler olmuştu? 


Evleneceksen Gel 87.Bölüm (28 Aralık 2016) İzlemek için tıklayınız!
UYARI : Yayınlanan programın içeriği yerelhaber.tv tarafından benimsenmemektedir. Yayın ilkelerimiz gereği bu ve benzeri programları uygun bulmuyoruz!
Son Güncelleme: 29.12.2016 20:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş