22 Aralık 2016 Perşembe 20:00
Evleneceksen Gel 83. Bölüm (22 Aralık 2016)
Evleneceksen Gel'de kıskançlık krizi yaşandı. Somaz'ın talibi Murat ile görüşmesine sinirlenen Kaan açtı ağzını yumdu gözünü, Babası ile Solmaz yüzünde kavga ettiğini söyleyen Kaan'a Solmaz'ın ne cevap vereceği merak konusu oldu.

Evleneceksen Gel 22 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?

Fenomen programlar arasında yerini alan Seda Sayan ve Uğur Arslan tarafından sunulan Evleneceksen Gel çiftleri birleştirmeye devam ediyor. Yeni bölümde neler yaşandı, Solmaz Kaan'ın kararından sonra ne söyleyecek? Detaylar haberimizde..

Show TV Evleneceksen Gel'de Solmaz Kaan restleşmesi devam ediyor. Talipleri ile konuşmaya başlayan Kaan Solmaz'ın tepkisi ile karşılaştı. Senegal'li talibi Sylveria' ile akşam yemek yiyen Kaan onu tanımak istediği için uğraştığını ancak kafasının karışık olduğunu söyledi. Konuşmasının olumsuz sonuçlanması üzerine Solmaz taliplerini beklediğini söyledi ve "Çok mücadele ettim artık talibimi görmek istiyorum" dedi. Kaan' ise bir şey söylemek istediğini şimdi sustuğunu belirtti, Solmaz'ın taliplerini görmesini beklediğini dile getiren Kaan ne konuşacağını merak ediyorum dedi. 

Evleneceksen Gel 22 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?

SOLMAZ TALİBİ İLE GÖRÜŞTÜ

Solmaz ise Kaan'dan sonra talibi Murat ile görüştü. İstanbul Pendik'te bir gece kulübü işlettiğini söyleyen Murat ile konuştu. Kaan daha fazla dayanamayarak konuşmalarının arasına girdi ve Murat'ın Solmaz'a talip olmasını kendisine yakıştıramadığını söyledi. Solmaz'a ne yapmak istediğini soran Kaan Solmaz'ı babası ile tanıştırmak istediğini söyledi. Babası ile kavga ettiğini belirten Kaan babasının Solmaz'ı gelini olarak görmek istediğini belirtti.

KAAN'IN BABASI TELEFON AÇTI

Kaan'ın babası programa bağlandı. Kaan'ın babası "Oğlum Solmaz için mücadeleye devam etmeli dedi" Solmaz ise Kaan'ın dans etmesi ve talibi ile yemeğe gitmesine kızdığını söyledi..

Evleneceksen Gel 22 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?


Evleneceksen Gel 21 Aralık Çarşamba neler yaşandı?

Show Tv Evleneceksen Gel 82. Bölümde Solmaz Nurullah ve Kaan'dan çok Güzel ve Gürkan Konuşuldu. Ama yine gözler Solmaz Kaan ikilisini aradı! Gemileri yakan Solmaz, Nurullah'tan sonra Kaan'ı da mı terk ediyor soruları akıllara gelse de ilerleyen günlerde Kaan'ın Solmaz ile ya da Solmaz'ın Nurullah ile birlikteliği olası bir durum!

Show Tv Evlenecesen Gel 82. Bölüm

BU YIL KESİN EVLENİYOR

Sıkıldığını dile getiren Solmaz, bu yıl kesin eveneceğini söyledi. Ancak yeni yıla kısa bir süre kaldı. Solmaz'ın tutarsızlığı konuşmalarına yansıdı.  Her defasında sıkıldığını söyleyen Solmaz'ın Kaan'ın Senegalli talibini kıskandığı görüldü. Sylveria'yı tanımya çalışan Kaan kararını yarın açıklayacak. Kaan'ın talipleri ile konuşması Solmaz' hala sevdiği ve kıskandırmak için böyle bir şey yaptığı yorumları geldi. Solmaz ise Kaan'ın kendini sevdiğini ve talibine olumlu yanıt vermeyeceğini belirtti..

Evleneceksen Gel 21 Aralık Çarşamba

GÜRKAN'IN ANNESİ GELDİ

Evleneceksen Gel
'in bir diğer ikilisi Gürkan ve Güzel, her şeyin olumlu gittiği bir ortamda Gürkan'ın annesi geldi ve Gürkan Güzel ilişkisi hakkında yorumlarda bulundu. Gürkan'ın daha önceden annem ne derse o olur sözü bugün gerçek oldu. Gürkan'ın annesi konuk oldu ve Güzel'İn sinirli olduğunu ve biraz daha sakin olması gerektiğini söyledi. Güzel'de anne oğul arasına girmem dedi.


UYARI : Yayınlanan programın içeriği yerelhaber.tv tarafından benimsenmemektedir. Yayın ilkelerimiz gereği bu ve benzeri programları uygun bulmuyoruz!
Son Güncelleme: 22.12.2016 20:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş