21 Aralık 2016 Çarşamba 08:24
Evleneceksen Gel 81. Bölüm (20 Aralık 2016)
Show TV Evleneceksen Gel 20 Aralık yeni bölümü ekrana geldi. Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu izdivaç programında yaşananlar pes dedirtti. Solmaz'ın Kaan'a evet demesi ancak Nurullah'dan vazgeçmemesi bıtkınlıklığa neden oldu..

Eveleneceksen Gel 20 Aralık Salı günü neler yaşandı? Evlenmek isteyenerin buluşma noktası haline gelen Evleneceksen Gel yine tartışmalara sahne oldu. Haftalardır çözlemeyen Solmaz düğümü ne zaman çözüme kavuşacak? Kaan taliplerini beklemeye başladı, Kaan'a talip geirse Solmaz nasıl bir taktik izleyecek? Nurullah ne yapacak? Detaylar haberimizde..

Show Tv Evlenecesen Gel'de heyecan bir an olsun eksik olmuyor, Taliplerini kabul eden hatta talibini dans kaldıran Kaan'ın aklı hala neden Solmaz'da mı? Solmaz'ın özel oda da görüşme tekliflerini kabul etmeyen Kaan neden bu şekilde davranmaya devam ediyor.. Nurullah SOlmaz'ın kendisi için bittiğini ifade etti. Solmaz ise haka Kaan'dan özür dilemedi. Kaan'ın beni inandırsın dediği Solmaz'ın tutarsız tavırları devam ediyor. 

Kaan Melike görüşmesi gerçekleşti, ancak Solmaz'dan Kaan'ın taliplerine vetao geldi. Kaan'ın taliplerine karşı çıkacağını söyleyen Solmaz Kaan'ın kalbinde olduğunu iddia etti.

Show Tv Eveleneceksen Gel 20 Aralık

KAAN MELİKE İLE DANS ETTİ
Kaan'nın taliplerinden olan Melike ile görüşmesi devam ediyor. Bu görüşme Solmaz'ı oldukça kıskandırmışa benziyor. Kaan'ın Melike ile dans etmesi Solmaz'ı daha da kıskandıracağa benziyor.

Show Tv Eveleneceksen Gel 20 Aralık

Güzel ve Gürkan arasına kara kedi mi girdi. Gürkan Güzel görüşmesi sırasında Özlem'in telefonla canlı yayına bağlanması stüdyoda gergin anların yaşanmasına neden oldu.Gerginlik sonrası Güzel göz yaşlarına daha fazla hakim olmadı. Gürkan'a güvenidiğini dile getiren Güzel, Özlem'e güvenmediğini belirtti.Özlem'İn aklında hala Gürkan olduğu iddialarıda ortaya atıldı.UYARI : Yayınlanan programın içeriği yerelhaber.tv tarafından benimsenmemektedir. Yayın ilkelerimiz gereği bu ve benzeri programları uygun bulmuyoruz!
Son Güncelleme: 20.12.2016 20:21
Yorumlar

Google+'da Paylaş