08 Aralık 2016 Perşembe 20:33
Evleneceksen Gel 8 Aralık'ta neler yaşandı?
Evleneceksen Gel, 8 Aralık Perşembe neler yaşandı. Sevilen evlilik programı Evleneceksen Gel'de bugün yaşananlar seyirciyi adeta canından bezdirdi! Solmaz'ın kararsız tavrı Kaan'ın aldığı gelinlik ayakkabını çıkarması yine gündeme damga vurdu!

Show TV Evleneceksen Gel 8 Aralık'ta neler yaşandı? Show Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla ekranlara geliyor. Evlenmek isteyenlerin kendilerine uygun eş aradığı evlendirme programı Evleneceksen Gel, reytinglerini arttırmaya devam ediyor.

TAYFUN'UN EN HEYECANLI AKŞAM YEMEĞİ
Dün sözleşen Miray ve Tayfun yemekte buluştu. Miray Tayfun'a inanmak istediğini söyledi. Telefonda Tayfun'un annesi ile telefonda konuşan Miray tanışmak istediğini belirtti. Yenekte Miray Merve'nin hazımlız olduğunu, Tayfun'la birlikteliğini hazmedemediğini belirtti. 

Show TV Evleneceksen Gel 8 Aralık'ta neler yaşandı

Yemekte bir araya geşen diğer çiftimiz, Selçuk ile Kübra idi. Selçuk Kübra ile yeni bir sayfa açmak istediğini belirtti. Duygularını dile getiren Selçuk, mutlu olmak istediğini evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. 

NURULLAH'IN SABRI TAŞTI
Solmaz ve Kaan'ın Uludağ sefası Nurullah'ın sabrını taşırdı. Kaan Solmaz'la son kez görüştüğünü ve hala kafasının karışık olduğunu, artık taliplerine bakacağını söyledi. Net birşeyler beklediğini oturup karşı tarafa laf atmasını beklemeyeceğini sözlerine ekledi. Solmaz ise bugün onarı gözlemleyeceğini söyledi.

Show TV Evleneceksen Gel 8 Aralık'ta neler yaşandı

Nurullah ise Solmaz' a beni katma nasıl gözlemliyorsan gözlemle dedi! Sıkıdığını söyleyen Nurullah ikilem arasında olmayacağını net olması gerektiğini söyledi. Ya A olacaksın ya B dedi! Dün olumsuz baktığını akşam ise Kaan'la görüştüğünü söyledi. Solmaz'ın Kaan'ın şansını denediğini söylemesi üzerine daha çok sinirlenen Nurullah " Ben gelmem kozlarımı burada paylaşırım " dedi.  Dışarda kimseyle görüşmem diye söylerine ekledi.

Show TV Evleneceksen Gel

Kaan ise Solmaz'la dışarda buluşmayı kendisinin istediğini, son olarak birşeyleri neticelendirmek istediğini söyledi.

Kaan, kendisine talip olan Pınar ile görüştü!

Kaan, kendisine talip olan Pınar ile görüştü!

Evleneceksen Gel'de 7 Aralık Çarşamba günü neler yaşandı? Hafta içi evlerimize konuk olan Evleneceksen Gel'de  Solmaz Kaan ve Nurullah arasındaki açk üçgeninde sürekli yeni sorunlarla karşılaşıyoruz. Kaan Solmaz'ın kararsız tavırlarına sinirlendi adeta volkan gibi patladı. Solmaz'a görüşmem biter dedi?

Son Güncelleme: 08.12.2016 21:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş