14 Aralık 2016 Çarşamba 21:01
Evleneceksen Gel 77. Bölüm (14 Aralık 2016)
Show Tv Evleneceksen Gel'de neler oldu, işte izleyemenler ve tekrar izlemek isteyenler için Evleneceksen Gel 14 Aralık Salı günü yaşananlar ve hazırladığımız magazin haberimiz..

Aşk üçgeninde düğüm halen çözülmedi, Solmaz'ı paylaşamayan damat adayları Nurullah ve Kaan'ın nası bir taktikle Solmaz'ı ikna edecekler? Yoksa Solmaz ikisinide mi sevmiyor, sadece gönül mü eğlendiriyor? Detaylar haberimizde..

Show Tv Evleneceksen Gel'de neler oldu? Dünkü bölümde Nurullah ve Kaan'a gıcık okduğunu söyleyen Solmaz sözünden döndü mü? Ne zaman talipleri ile görüşmeye başlayacak? Bomba gibi bir bölüm bugün yine izleyenlerin karşısında idi.

Kaan ve Nurullah'ı gözlemlemeye devam edeceğini açıklayan Solmaz'a ilk yanıt Kaan'dan geldi. Kaan ciddi olursa ciddi gelirse ve benden özür dilerse onu affederim ededi. Ancak Solmaz'dan Kaan'a bir yanıt gelmedi, beklemeyi tercih etti.

Evleneceksen Gel 14 Aralık Salı günü neler yaşandı
ROLLER DEĞİŞTİ Mİ?

Geçen hafta yaşanan tartışmada, Kaan taliplerini bekleyeceğini açıklamış ve hemen ilk talibi ile görüşmüştü. Bu hafta ise roller değişti bu haftada Nurullah rakiplerini bekleyeceğini açıkladı. Nurullah taliplerini beklemeye başladı. Evleneceksen Gel'de Nurullah Solmaz'a reti çekti ve Solmaz defteri kapandı dedi. Nurullah'ın Kaan gibi ilk talibi hemen geldi, Nur ilk talipli idi Nurullah'a ve Nurullah'ta Nur için o bana talip çıkmasaydı ben ona çıkacaktım dedi. Nurullah'ın bu resti adeta şok etkisi yaptı!

Dünkü bölümde, annesinin sözünden çıkmayacağını, alacağı kararları annesine soracağını belirten Emrah'ın oğlu Tayfun dediğini yaptı ve annesi telefona bağlandı. Miray'ın maço bir erkek istediğini açıklamasının ardından Tayfun'un annesi Miray'la olmaz dedi. Miray'ın açıklamasından sonra ortalık karıştı ve Tayfun Miray'ın yanından ayrıldı.


 
Son Güncelleme: 14.12.2016 22:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş