13 Aralık 2016 Salı 21:06
Evleneceksen Gel 76. Bölüm (13 Aralık 2016) Bütün kısımlar!
Evleneceksen Gel 13 aralık günü neler yaşandı? Kaan ve Nurullah arasında kalan Solmaz neden bir karar vermiyor? Yoksa Solmaz yeni taliplerini mi beklemeye başlayacak. Evleneceksen Gel 76.Bölüm butün kısımları ile burada! Solmaz, Nurullah Kaan düğümü yine çözülemedi. Solmaz ne dedi? 

Show Tv Evleneceksen Gel, 13 Aralık Salı yarışmacı daha daoğrusu gelin ve damat adayları talipleri ile buluşmaya devam etti. Solmaz'ın kararsızlığından şikayet eden damat adayları Kaan ve Nurullah yine Solmaz!'ı paylaşamadı. Solmaz ise kim tercih edecek ya da Kaan gibi Solmaz'da taliplerinimi beklemeye karar verecek, merak edilen sorular bugün yine cevap bekledi. Kaan ve Nurullah'a gıcık olduğunu söyleyen Solmaz'ın ne yapacağı merak konusu.

Evleneceksen Gel 13 Aralık Salı günü neler yaşandı

SOLMAZ HAYAT HİKAYESİNİ ANLATTI

Annem beni çiçek kasasında büyüttü diyen, Solmaz ilk kez hayat hikayesini anlattı. Annesi ve babası arasında fikir uyuşmazlığı olduğunu dile getiren Solmaz, anne babasının sürekli kavga ettiğini söyledi. Anne ve Babasının ayrılığının nedenini ise babasının arkadaş ortaından dolayı olduğunu belirtti.  Seda Sayan'ın Nurullah söz vermesi üzerine Nurullah'tan ve Kaan'dan çok gıcık kaptığını söyleyen Solmaz, konsantre olmuşken anlatayım yoksa unutacağım dedi.

 Show Tv Evleneceksen Gel

Solmaz anne ve babasının ayrılmasının ardından iki küçük kardeşine destek oluduğunu söyledi. Solmaz anne ve babasının ayrılığının kendisine yaramadığını belirtti. Teselli eski nşanlısında aradığını söyleyen Solmaz'ın o kişiden kopamadığını sözlerine ekledi.  

Güzel ve Gürkan, Hafta sonu buluşmalarının iyigeçtiğini belirten Güzel ilişkilerinin iyi gittiğini belirtti, Gürkan Güzel'e şarkı söyledi ve kararlarının sürpriz olduğunu belirttiler.  Stüdyoda şarkı söyleyen Tayfun, kendini kabul etmeyen Emrah'a sitemini şarkılala dile getirdi. Miray ve Tayfun görümesi devam ediyor. Annesinin kararlarının önemli olduğunu belirten Tayfun, annesine sormadan büyük kararlar veremeceğini söyledi.  Oğuz ve Merve ilişkisi güzel gidiyordu, ancak ikiye nazar değdi. Oğuz'dan hoşlandığını ve acele karar vermek istemediğini belirten Merve Oğuz'a onay vermedi. Oğuz'un kararı bekleniyor, annesinden onay alacağını daha ilk günden bu yana dile getiren Oğuz ne karar verecek? 
Son Güncelleme: 14.12.2016 19:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş