09 Aralık 2016 Cuma 20:16
Evleneceksen Gel 75. Bölüm (9 Aralık 2016) Solmaz Dansı!
Evleneceksen Gel 9 aralık günü neler yaşandı? Solmaz, Nurullah Kaan düğümü yine çözülemedi. Solmaz ne dedi? Kaan artık bu işten bıktığını ve bir sonuç görmek istediğini belirtti. Kaan ve Nurullah Solmaz için kozlarını paylaştı! Ve Solmaz dans etti.

Evleneceksen Gel, 9 Aralık Cuma günü haftanın son programı ile ekrana geldi. Show Tv'de yayınlanan Evleneceksen Gel'de bugün neler yaşandı. Solmaz'ı paylaşamayan Kaan ve Nurullah'ın durumu ne olacak? Taliplerini bekleyeceğini açıklayan Kaan'ın ilk talibi Pınar olmuştu. 

Evleneceksen Gel, 9 Aralık Cuma neler yaşandı? Taliplerini beklemeye başlayan Kaan Solmaz'dan vazgeçebilecek mi? Kaan'ın taliplerini beklemeye başlaması Nurullah'ın işine mi gelecek? Solmaz'dan vazgeçemeyen iki erkek bakalım bugün ne yapacak? Detaylar yayından sonra ayrıntıları ile burada olacak.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla ekranlara geliyor. Evlenmek isteyenlerin kendilerine uygun eş aradığı evlendirme programı Evleneceksen Gel, reytinglerini arttırmaya devam ediyor.

Show TV Evleneceksen Gel 9 Aralık'ta neler yaşandı

Evleneceksen Gel, 8 Aralık Perşembe neler yaşandı?

Yemekte bir araya geşen diğer çiftimiz, Selçuk ile Kübra idi. Selçuk Kübra ile yeni bir sayfa açmak istediğini belirtti. Duygularını dile getiren Selçuk, mutlu olmak istediğini evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. 

NURULLAH'IN SABRI TAŞTI
Solmaz ve Kaan'ın Uludağ sefası Nurullah'ın sabrını taşırdı. Kaan Solmaz'la son kez görüştüğünü ve hala kafasının karışık olduğunu, artık taliplerine bakacağını söyledi. Net birşeyler beklediğini oturup karşı tarafa laf atmasını beklemeyeceğini sözlerine ekledi. Solmaz ise bugün onarı gözlemleyeceğini söyledi. 

Nurullah ise Solmaz' a beni katma nasıl gözlemliyorsan gözlemle dedi! Sıkıdığını söyleyen Nurullah ikilem arasında olmayacağını net olması gerektiğini söyledi. Ya A olacaksın ya B dedi! Dün olumsuz baktığını akşam ise Kaan'la görüştüğünü söyledi. Solmaz'ın Kaan'ın şansını denediğini söylemesi üzerine daha çok sinirlenen Nurullah " Ben gelmem kozlarımı burada paylaşırım " dedi.  Dışarda kimseyle görüşmem diye söylerine ekledi.

Show TV Evleneceksen Gel

Kaan ise Solmaz'la dışarda buluşmayı kendisinin istediğini, son olarak birşeyleri neticelendirmek istediğini söyledi.


Son Güncelleme: 12.12.2016 17:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş