08 Aralık 2016 Perşembe 20:52
Evleneceksen Gel 74.Bölüm (8 Aralık 2016)
Show TV Evleneceksen Gel son bölüm yayınlandı. Solmaz Kaan Nurullah aşk bilmecesi çözülemedi. Kavgaların eksik olmadığı Evleneceksen Gel yeni bölümde yaşananlar ve fazlası haberimizde. Evleneceksen Gel, 8 Aralık Perşembe yaşananlar!
Show TV Evleneceksen Gel 8 Aralık'ta neler yaşandı? Show Tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla ekranlara geliyor. Evlenmek isteyenlerin kendilerine uygun eş aradığı evlendirme programı Evleneceksen Gel, reytinglerini arttırmaya devam ediyor.

TAYFUN'UN EN HEYECANLI AKŞAM YEMEĞİ
Dün sözleşen Miray ve Tayfun yemekte buluştu. Miray Tayfun'a inanmak istediğini söyledi. Telefonda Tayfun'un annesi ile telefonda konuşan Miray tanışmak istediğini belirtti. Miray Merve'nin hazımsız olduğunu, Tayfun'la birlikteliğini hazmedemediğini belirtti. 

Show TV Evleneceksen Gel 8 Aralık'ta neler yaşandı

Yemekte bir araya gelen diğer çiftimiz, Selçuk ile Kübra idi. Selçuk Kübra ile yeni bir sayfa açmak istediğini belirtti. Duygularını dile getiren Selçuk, mutlu olmak istediğini evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. 

NURULLAH'IN SABRI TAŞTI
Solmaz ve Kaan'ın Uludağ sefası Nurullah'ın sabrını taşırdı. Kaan Solmaz'la son kez görüştüğünü ve hala kafasının karışık olduğunu, artık taliplerine bakacağını söyledi. Net birşeyler beklediğini oturup karşı tarafa laf atmasını beklemeyeceğini sözlerine ekledi. Solmaz ise bugün onarı gözlemleyeceğini söyledi. 

Show TV Evleneceksen Gel 8 Aralık'ta neler yaşandı

Nurullah ise Solmaz' a beni katma nasıl gözlemiyorsan gözlemle dedi! Sıkıldığını söyleyen Nurullah ikilem arasında olmayacağını net olması gerektiğini söyledi. Ya A olacaksın ya B dedi! Dün olumsuz baktığını akşam ise Kaan'la görüştüğünü söyledi. Solmaz'ın Kaan'ın şansını denediğini söylemesi üzerine daha çok sinirlenen Nurullah " Ben gelmem kozlarımı burada paylaşırım " dedi.  Dışarda kimseyle görüşmem diye sözlerine ekledi.

Show TV Evleneceksen Gel

Kaan ise Solmaz'la dışarıda buluşmayı kendisinin istediğini, son olarak bir şeyleri neticelendirmek istediğini söyledi.


 
Son Güncelleme: 17.12.2016 00:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş