05 Aralık 2016 Pazartesi 19:17
Evleneceksen Gel 71. Bölüm  (5 Aralık 2016)
Show Tv Evleneceksen gel 5 Aralık Pazartesi günü programda neler oldu. Solmaz Kaan ve Nurullah arasında yaşananlar ve Solmaz'ın sarı kıyafeti ile yaptığı dans yine olay oldu. Kaan'la Nurullah arasında kalan Solmaz ne karar verecek? Solmazın kararı haftaya damga vuracak, Nurullah ise işin uzadığından şikayetçi bakalım bu hafta neler yaşanacak!

Evleneceksen Gel'de 5 Aralık Pazartesi günü neler yaşandı?

bugün yayınlanan programda Solmaz ile Kaan'ın kararı konuşuldu. Her gün olay olan ve gündeme damgasını vuran Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunuculuğunu yaptığı Evleneceksen Gel'de olaylar bir birini kovalıyor.

 Evleneceksen Gel'de 5 Aralık Pazartesi

KAAN'IN BABASI CANLI YAYINDA!

Evleneceksen Gel'e telefon ile bağlantı yapan Kaan'ın babası önemli açıklamalar yaptı. Kaan'ın kararsızlığ olduğunu belirtti, Solmaz içinde öngörülerde bulunan Kaan'ın babası Solmaz'ın kafasının karışık olduğunu eğer kafasındaki sorunları çözerse Kaan'ın onu yanına getireceğini söyledi. Solmaz'ın kafasındaki karışıklığı çözmesi ve ondan sonra kendisi ile tanışacağını sözlerine ekledi.

NURULLAH ŞİİR OKUDU

Kaan, Nurullah ve Solmaz aşk üçgeninde çözülmesi gereken bir çok düğüm bulunuyor. Solmaz'ın Kaan konusunda kararsız olması olayların yönünü değiştirdi. Durumdan faydalanmak isteyen Nurullah hazırlıklı gelmişti, içindeki biriken öfkeyi şiirine yansıttı. Okuduğu şiir başta Gözde Nur olmak üzere herkesi duygulandırdı. Nurullah, kalbinde hala Solmaz olduğunu belirtti. 

 Evleneceksen Gel'de 5 Aralık Pazartesi

İŞ ÇOK UZADI

Nurullah Solmaz'ın bir karar vermesini istedi ve işin çok uzadığını dile getirdi. Kesin sonuç istiyorum dedi. Solmaz ise Kaan ile ilgili kafasında soru işaretleri olduğunu söyleyerek Kaan'ın babasının sözlerini adeta doğruladı!

EVLENECEKSEN GEL 5 ARALIK - VİDEOLARI

Son Güncelleme: 07.12.2016 21:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş