05 Ocak 2017 Perşembe 19:40
Evleneceksen Gel 5 Ocak Perşembe Kaan Solmaz Nurullah ne yaptı?
Evleneceksen Gel 5 Ocak Perşembe neler yaşandı? Show Tv'de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumuyla ekranlara gelen fenomen izdivaç programında yeni gelişmeler oldu. Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan'ın ayrılacağı dedikoduları dillendirilmeye başladı. Kaan ve Solmaz aşkı bitiyor mu, ikili şimdi ne yapacak? Nurullah Solmaz ve Kaan'ın arasını açmak için elinden geleni yapıyor.

NURULLAH'TAN BEKLENMEDİK HAREKET

Nurullah'tan beklenmeyen bir hareket geldi, daha önce Solmaz'ı hasta yatağında ilk ziyaret eden Nurullah, kaleyi içten fethetmeye çalışıyor. Damat adayı şimdide Solmaz'ın annesini ziyaret etti. Nurullah'ın Solmaz'ın annesine yaptığı ziyaret Evleneceksen Gel'de birşeylerin değişmesini sağlayacak mı? Nurullah İzmir'de yaşayan Solmaz'ın annesini ziyaret etti ve uzun süre annesi ile konuşan Nurullah Solmaz'ı üzdüğünü söyledi ve Solmaz'ın annesinden özür diledi. Kaan'ın babası gelin olarak Solmaz'ı istiyor, Solmaz'ın annesi ise damat olarak Nurullah'ı babası ise Kaan'ı damat olarak görmek istiyor. Solmaz yine bir çıkmazın içinde, ailelerin olaya müdahil olması Solmaz Kaan aşkının gidişhattını değiştirdi.  

Evleneceksen Gel 5 Ocak Perşembe Kaan Solmaz Nurullah ne yaptı?

ÜNLÜ SANATÇIDAN ELEŞTİRİ GELDİ

Telefon ile programa bağlanan Bülent Ersoy, damat adaylarını eşletirdi, Kaan Solma ve Nurullah hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.


Solmaz'ın bu sezon evleneceğini söylemesi yeni yaşanan gelişmeler karşısında ne gibi bir pozisyon alacağı bekleniyor. Solmaz Kaan hakkında ki düşüncelerinden vazgeçecek mi, daha önce sıkıldığını söyleyen Solmaz ne yapacak? Detaylar ilerleyen günlerde belli olacak.


Bu arada diğer çiftimizinde bir türlü başı detten kurutlmuyor, Merve'nin annesi Oğu'u istemiyor. İkinin arasını bozmaya çalışan anneye karşı Merve Oğuz'u sevdiğini söyleyerek karşı çıktı. Merve'de annesi ile Oğuz arasında kalmış durumda.  Anneye rağmen adaylar işkilerini devam ettirme kararı aldılar..

Ziyaretçi Yorumu:
Solmaz tamamen havalara girdi, Bülent Ersoy Seda Sayan Kibariye arkasındaymış! Artık hiç evlenemez kesin zaten niyeti sahnelerde dansözlük etmek, amacına ulaşdı... Beklemesin ne Nurullah ne de Kaan... Solmaz evlenemez asla..

Evleneceksen Gel 93. Bölüm - İzle (5 Ocak 2017)


Son Güncelleme: 05.01.2017 20:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş