30 Aralık 2016 Cuma 21:27
Evleneceksen Gel 30 Aralık Cuma Nurullah Kaan ile kavga etti
Evleneceksen Gel 30 Aralık Cuma yılın son programı ile Show TV ekranlarında yayınlandı. Kaan ve Solma yakınlaşması devam ederken ikilinin bir birlerine jestleri de bitmek bilmiyor. Nurullah cephesinde ise durum karışık, Solmaz'dan yüz bulamayan Nuro, şimdilik sessiz, ancak yine bir takım planları var! Kaan Solmaz Nurullah aşk üçgeninde geçen bir yılda Evleneceksen Gel'de kayda değer bir şey yaşanmadı.

Show Tv Evleneceksen Gel'de neler yaşandı? Uzun zamandır çözülemeyen Nurullah Kaan Solmaz düğümü bu yılda çözülemedi. İlkkez birine sürpriz yapma heyecanını yaşan Solmaz Kaan'ın doğum günü olmasından dolayı özel bir pasta ile ile ona küçük bir sürpriz yaptı! Solmaz'ın yaptığı bu küçük jesten sonra iki dans etti.. Bu arada kara kedi Nurullah boş durmadı, Solmaz'ın yaptığı bu küçük sürprizi samimi bulmadığını belirtti, Nurullah'ın bu fikrini belirtmesinden sonra Kaan ile arasında tartışma yaşandı. Nurullah'ın Solmaz'ı hedef alarak söylediği şarkı ile ortam dahada gerildi ve yine kavga başladı.

Evleneceksen Gel 30 Aralık Cuma

NURULLAH VE KAAN'IN İZİNDE
Güzel ile ayrılık kararı alan Gürkan, selefleri gibi taliplerini beklemeye başladı. Güzel ile herşeyin bittiğini dile getiren Gürkan ilk talibi Funda ile görüştü. Güzel'İn kendisi içi bittiğini dile getiren Gürkan, yapacak bir şey yok bundan sonra taliplerimi bekleyeceğim dedi. Telefonla programa katılan Gürkan'ın anneside oğlu ile aynı kanıda olduğunu oğlunun görüşmeyi bitirmesinden memnun olduğunu ve Funda'yı tanımak istediği dilegetirdi. Gürkan'ın Funda hakkında ne diyeceği gelecek bölümde! 

Evleneceksen Gel 30 Aralık Cuma

Show TV Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu? 

Kaan Solmaz ile ayrılık yaşamasının asıl nedeninin Songül olduğunu belirtti. Kaan eğer Songül araya girmemiş olsa biz şuanda evli olabilirdik dedi. Nurullah ise Solmaz'ın kendisine geleceğini söyledi.  Kaan Solmaz görüşmesinde araya giren Nurullah "Kaan beni takit ediyor" dedi. Kaan'da ben Nurullah'a " ben senin yaptıklarını yapsaydım Solmaz beş kere arkamdan gelmezdi" dedi. Nurullah ise Songül ile konuştuğunu ve Solmaz'ın çok tehlikeli işler yaptığın söyledi.

Ortam bir anda gerildi, Nurullah ve Kaan karşılıklı atışmaya başladılar. Nurullah bana karşı yapılan bir tuzak var ben bundan çıkacağım dedi. Kaan ise Nurullah'a kendisini Solmaz'ın yanında görmek istemediği söyledi.  

Evleneceksen Gel 28 Aralık Çarşamba neler yaşandı?

NURULLAH İLE KAAN YÜZLEŞTİ

Solmaz Kaan görüşmesinde tansiyon yükseldi, Nurullah ile Kaan kozlarını paylaştı. Nurullah'ın sesini yükseltmesi Kaan'ı kızdırdı "bana bağırma" diyen Kaan bundan sonra Solmaz'ın yanına gittiğini görmeyeceğim dedi. Solmaz'ın elinden tutarak Nurullah'ın yanına getiren Kaan Solmaz'dan, Nurullah'ı istemiyorum Kaan'ı istiyorum demesini istedi. Solmaz ise Nurullah istemdiğini söyledi. 

Son Güncelleme: 30.12.2016 21:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş