29 Aralık 2016 Perşembe 20:21
Evleneceksen Gel 29 Aralık Perşembe neler yaşandı?
Evleneceksen Gel 29 Aralık Perşembe neler yaşandı? İzdivaç programlarının sevilenlerinden biri olan Seda Sayan'ın renli sunumuyla ekranlara gelen Evleneceksen Gel'de kavgalar bir türlü bitmiyor. Solmaz Kaan Nurullah derlen şimdide Gürkan Güzel kavgası öne çıkıyor.

Show TV Evleneceksen Gel'de kavga ve göz yaşı bitmedi!
 Kara kedi Songül yine ortalığı karıştırdı. Kaan Nurullah kavgasına damgasını vuran Songül bugün Solmaz'la yüzleşti. Ancak bu yüzleşmedende olumlu bir sonuç çıkmadı. Songül'ün Nurullah'a mesaj attı dediği Solmaz suçlamaları reddetti, mesajı kendisinin çekmediğini belirtti. Songül, Solmaz ve Kaan'ın sorunlarına kendisinin çekilmek istendiğini belirtti ve beni sorunarına çekmesinler dedi. Kaan ile Nurullah sözler üzerine yine tartıştılar..

Evleneceksen Gel 29 Aralık Perşembe neler yaşandı?

Solmaz ile Songül kadın dayanışması sergiledi, eski arkadaşlar bir birlerine sarılarak ağladı. 

GÜZEL GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI

Güzel ve Gürkan'ın ayrılması önceki gün gündem olmuştu, ayrılığa daha fazla dayanamayan Güzel hastanelik oldu, Gürkan ise Güzel'in yanından hiç ayrılmadı. Güzel göz yaşları içinde yaşananları haketmedini söyledi ve görüşmeyi bitirdi.

Evleneceksen Gel'de 28 Aralık'ta neler olmuştu? 

Kaan Solmaz ile ayrılık yaşamasının asıl nedeninin Songül olduğunu belirtti. Kaan eğer Songül araya girmemiş olsa biz şuanda evli olabilirdik dedi. Nurullah ise Solmaz'ın kendisine geleceğini söyledi.  Kaan Solmaz görüşmesinde araya giren Nurullah "Kaan beni takit ediyor" dedi. Kaan'da ben Nurullah'a " ben senin yaptıklarını yapsaydım Solmaz beş kere arkamdan gelmezdi" dedi. Nurullah ise Songül ile konuştuğunu ve Solmaz'ın çok tehlikeli işler yaptığın söyledi.

Ortam bir anda gerildi, Nurullah ve Kaan karşılıklı atışmaya başladılar. Nurullah bana karşı yapılan bir tuzak var ben bundan çıkacağım dedi. Kaan ise Nurullah'a kendisini Solmaz'ın yanında görmek istemediği söyledi.  

Evleneceksen Gel 28 Aralık Çarşamba neler yaşandı?

NURULLAH İLE KAAN YÜZLEŞTİ

Solmaz Kaan görüşmesinde tansiyon yükseldi, Nurullah ile Kaan kozlarını paylaştı. Nurullah'ın sesini yükseltmesi Kaan'ı kızdırdı "bana bağırma" diyen Kaan bundan sonra Solmaz'ın yanına gittiğini görmeyeceğim dedi. Solmaz'ın elinden tutarak Nurullah'ın yanına getiren Kaan Solmaz'dan, Nurullah'ı istemiyorum Kaan'ı istiyorum demesini istedi. Solmaz ise Nurullah istemdiğini söyledi. 

Evleneceksen Gel 28 Aralık Çarşamba

Evleneceksen Gel 88.Bölüm (29 Aralık 2016) İzlemek için tıklayınız!
UYARI : Yayınlanan programın içeriği yerelhaber.tv tarafından benimsenmemektedir. Yayın ilkelerimiz gereği bu ve benzeri programları uygun bulmuyoruz!
Son Güncelleme: 29.12.2016 20:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş