27 Ocak 2017 Cuma 18:23
Evleneceksen Gel 27 Ocak Solmaz'dan oryantal şov!
Evleneceksen Gel 27 Ocak Cuma günü yayınlanan son bölümde adaylardan Solmaz'ın dansını izledi. Yeni bölümde adayların ilişkilerinden çok  Solmaz'ın oryantal şovu konuşuldu. Kaan Solmaz Nurullah arasında dönen aşk çıkmazında yine ayrılıklar yine talip beklemeler gündemde! Kaan ile Fatma arasındaki birliktelikte son durum ne oldu, Kaan evet diyecek mi?

Show Tv Evleneceksen Gel yeni bölümü ile bugün ekranlara geldi, ancak izdivaç programının bu günkü bölümünde konuşulanlar Kaan Fatma ya da Nurullah Cansel değil, Solmaz'ın her gün yaptığı dans şovu oldu.

Aylardır bir türlü evelenemeyen Solmaz Kaan, ya da Solmaz Nurullah'ın bir sezon daha evlenemeye niyeti yok. İnternette dolanan dedikodulara göre hepsi rol yapıyor, giydikleri taktıkları her şey sponsorlardan karşılanıyor. Neden bu programı bırakıpta eski hayatlarına dönsünler? Kaan yakında bir dizide rol alır, Nurullah'ta öyle...

Bizde Kaan ile Solmaz neden evlenmiyor, Solmaz'ın annesi neden Kaan'ı istemiyor'da Nurullah'ı istiyor. Solmaz'ın babası neden Kaan'ı istiyorda Nurullah'ı istemiyor diye akşama kadar düşünelim.. Siz bir anne ya da baba olsanız kızınızın bu tür programlara çıkıp aylarca koca aramasını nasıl karşılarsınız? Adaylara göre hava hoş işin ucunda ünlü olmak, aylık sabit iyi bir gelir var neden oynanan bu oyuna devam etmesinler ki?


Son Güncelleme: 27.01.2017 19:55
Yorumlar

Google+'da Paylaş