24 Ocak 2017 Salı 19:42
Evleneceksen Gel 24 Ocak Salı Solmaz Nurullah yüzük krizi!

Evleneceksen Gel 24 Ocak Salı günü neler yaşandı. Kaan Solmaz aşkı ne durumda, ikili ne karar verdi. Solmaz'dan ayrılan Nurullah Cansel ile görüşmeye devam ediyor. Bugünkü bölüme Solmaz'ın Nurullah'a verdiği yüzük damgasını vurdu. Şimdi ne olacak Kaan Solmaz'dan ayrılacak mı? Peki Nurullah ne yapacak detaylar haberimizde..

Solmaz ile Kaan arasındaki görüşme iyi gidiyor derken yaşanan gelişme bir anda tüm rüzgarı tersine çevirdi. 

Show Tv Evleneceksen Gel son bölümü yayınlandı. Evleneceksen Gel'e yüzük krizi damga vurdu. Kaan Solmaz'ın Nurullah'a yüzüğü verdiği sahneyi izleyip ben bunu aileme nasıl anlatırım dedi. Konuşmaları duyan Solmaz ise Kaan'ın yanına gelerek " Yüzüğü vermem de ne var " dedi, vermeseydim daha sonra sen bu yüzüğü bende görseydin daha mı iyi olurdu dedi. Ancak Kaan yine sakinleşmedi. Locada oturan Kaan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın yanına geldi ve Solmaz ile işim olmaz dedi. 

SOLMAZ YÜZÜĞÜ NURULLAH'A VERDİ

Evleneceksen Gel 24 Ocak Salı günü neler yaşandı? Solmaz yüzüğü attı!

Nurullah bahçede çay içerken Solmaz geliyor ve elindeki yüzüğü Nurullah 'a veriyor. Nurullah ise yüzüğü almıyor. Bunun üzerine Solmaz yüzüğü atıyor. Olayları duyan Kaan Solmaz'a yüzüğü neden Nurullah'a veriyorsun çöpe atsaydın dedi. Kaan Solmaz'a ne maksatla gittin yüzüğü verdin dedi. Solmaz ise bende yüzüğü vardı verdim dedi, bu sözler üzerine sinirlenen Kaan "Bu zamana kadar neden vermedinde şimdi veriyorsun" dedi. Solmaz unuttuğunu yeni hatırladığını dile getirdi. 

NURULLAH CANSEL GÖRÜŞTÜ

Evleneceksen Gel 24 Ocak Salı günü neler yaşandı? Solmaz yüzüğü attı!

Nurullah Cansel'e olanları anlattı. Solmaz'ın yüzüğü vermeye çalıştığının ve kendisinin almadığını, yüzüğü çöpe atması gerektiğini söyledi.  Cansel ise Nurullah'ın yeniden Solmaz ile bir araya gelmesini hazmedemedi. Nurullah ise Solmaz'ın hala kendisi ile ilgilendiği ve güzel ilişkisini Solmaz'ın kıskandığını söyledi. 

Evleneceksen Gel 106.Bölüm 1.Kısım (24 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 106.Bölüm 2.Kısım (24 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 106.Bölüm 3.Kısım (24 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 106.Bölüm 4.Kısım (24 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 106.Bölüm 5.Kısım (24 Ocak 2017)

Son Güncelleme: 24.01.2017 20:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş