22 Aralık 2016 Perşembe 19:37
Evleneceksen Gel 22 Aralık Perşembe Kaan Solmaz Kavgası
Evleneceksen Gel 22 Aralık Perşembe günü neler yaşandı? Fenomen programlar arasında yerini alan Seda Sayan ve Uğur Arslan tarafaından sunulan Evleneceksen Gel çifleri birleştirmeye devame diyor. Yeni bölümde neler yaşandı, Solmaz Kaan'ın kararından sonra ne söyleyecek? Detaylar haberimizde..

Show TV Evleneceksen Gel'de Solmaz Kaan restleşmesi devam ediyor. Talipleri ile konuşmaya başlayan Kaan Solmaz'ın tepkisi ile karşılaştı. Senegal'li talibi Sylveria' ile akşam yemek yiyen kaan onu tanımak istediği için uğraştığını ancak kafasının karışık olduğunu söyledi. Konuşmasının olumsuz sonuçlanması üzerine Solmaz taliplerini beklediğini söyledi ve "Çok mücadele ettim artık talibimi görmek istiyorum" dedi. Kaan' ise birşeyle söylemek istediğini şimdi sustuğunu belirtti, Solmaz'ın taliplerini görmesini beklediğini dile getiren Kaan ne konuşacağını merak ediyorum dedi. 

Evleneceksen Gel 23 Aralık Cuma Kaan Solmaz Nurullah düğümü çözülecek mi?


Evleneceksen Gel 22 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?

SOLMAZ TALİBİ İLE GÖRÜŞTÜ

Solmaz ise Kaan'dan sonra talibi Murat ile görüştü. İstanbul Pendik'te bir gece klübü işlettiğini söyleyen Murat ile konuştu. Kaan daha fazla dayanamayarak konuşmalarının arasına girdi ve Murat'ın Solmaz'a talip olmasını kendisine yakıştıramadığını söyledi. Solmaz'a ne yapmak istediğini soran Kaan Solmaz'ı babası ile tanıştırmak istediğini söyledi. Babası ile kavga ettiğini belirten Kaan babasının Solmaz'ı gelini olarak görmek istediğini belirtti.

KAAN'IN BABASI TELEFON AÇTI

Kaan'ın babası programa bağlandı. Kaan'ın babası "Oğlum Solmaz için mücadeleye devam etmeli dedi" Solmaz ise Kaan'ın dans etmesi ve talibi ile yemeğe gitmesine kızdığını söyledi..

Evleneceksen Gel 22 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?


Evleneceksen Gel 21 Aralık Çarşamba neler yaşandı?

Show Tv Evlenecesen Gel 82. Bölümde Solmaz Nurullah ve Kaan'dan çok Güzel ve Gürkan Konuşuldu. Ama yine gözler Solmaz Kaan ikilisini aradı! Gemileri yakan Solmaz, Nurullah'tan sonra Kaan'ı da mı terk ediyor soruları akıllara gelsede ilerleyen günlerde Kaan'ın Solmaz ile ya da Solmaz'ın Nurullah ile birlikteliği olası bir durum!

Show Tv Evlenecesen Gel 82. Bölüm

BU YIL KESİN EVLENİYOR

Sıkıldığını dile getiren Solmaz, bu yıl kesin eveneceğini söyledi. Ancak yeni yıla kısa bir süre kaldı. Solmaz'ın tutarsızlığı konuşmalarına yansıdı.  Her defasında sıkıldığını söyleyen Solmaz'ın Kaan'ın Senegalli talibini kıskandığı görüldü. Sylveria'yı tanımya çalışan Kaan kararını yarın açıklayacak. Kaan'ın talipleri ile konuşması Solmaz' hala sevdiği ve kıskandırmak için böyle bir şey yaptığı yorumları geldi. Solmaz ise Kaan'ın kendini sevdiğini ve talibine olumluyanıt vermeyeceğini belirtti..

Evleneceksen Gel 21 Aralık Çarşamba

GÜRKAN'IN ANNESİ GELDİ

Evleneceksen Gel
'in bir diğer ikilisi Gürkan ve Güzel, her şeyin olumlu gittiği bir ortamda Gürkan'ın annesi geldi ve Gürkan Güzel ilişkisi hakkında yorumlarda bulundu. Gürkan'ın daha önceden annem ne derse o olur sözü bugün gerçek oldu. Gürkan'ın annesi konuk oldu ve Güzel'İn sinirli olduğunu ve biraz daha sakin olması gerektiğini söyledi. Güzel'de anne oğul arasına girmem dedi.

Evleneceksen Gel 20 Aralık Salı günü neler yaşanmıştı

Kaan Melike görüşmesi gerçekleşti, ancak Solmaz'dan Kaan'ın taliplerine vetao geldi. Kaan'ın taliplerine karşı çıkacağını söyleyen Solmaz Kaan'ın kalbinde olduğunu iddia etti.

Show Tv Eveleneceksen Gel 20 Aralık

KAAN MELİKE İLE DANS ETTİ
Kaan'nın taliplerinden olan Melike ile görüşmesi devam ediyor. Bu görüşme Solmaz'ı oldukça kıskandırmışa benziyor. Kaan'ın Melike ile dans etmesi Solmaz'ı daha da kıskandıracağa benziyor.

Show Tv Eveleneceksen Gel 20 Aralık

Güzel ve Gürkan arasına kara kedi mi girdi. Gürkan Güzel görüşmesi sırasında Özlem'in telefonla canlı yayına bağlanması stüdyoda gergin anların yaşanmasına neden oldu.Gerginlik sonrası Güzel göz yaşlarına daha fazla hakim olmadı. Gürkan'a güvenidiğini dile getiren Güzel, Özlem'e güvenmediğini belirtti.Özlem'İn aklında hala Gürkan olduğu iddialarıda ortaya atıldı.


UYARI : Yayınlanan programın içeriği yerelhaber.tv tarafından benimsenmemektedir. Yayın ilkelerimiz gereği bu ve benzeri programları uygun bulmuyoruz!
Son Güncelleme: 22.12.2016 20:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş