21 Aralık 2016 Çarşamba 18:32
Evleneceksen Gel 21 Aralık Çarşamba Kaan'ın talibi Senegalli Sylveria oldu!
Evleneceksen Gel 21 Aralık Çarşamba neler yaşandı? Her hün yeni bir olayın yaşandığı Seda Sayan'lı fenomen izdivaç programı Evleneceksen Gel'de. 
Kaan'ın Talibi Sylveria prgorama katıldı, Kaan Senegal'li Sylveria'a ne diyecek? Daha öncede Tanzanya'lı gelin adayı Nurullah'a talip olmuştu!

Show Tv Evlenecesen Gel 82. Bölümde Solmaz Nurullah ve Kaan'dan çok Güzel ve Gürkan Konuşuldu. Ama yine gözler Solmaz Kaan ikilisini aradı! Gemileri yakan Solmaz, Nurullah'tan sonra Kaan'ı da mı terk ediyor soruları akıllara gelsede ilerleyen günlerde Kaan'ın Solmaz ile ya da Solmaz'ın Nurullah ile birlikteliği olası bir durum!

Show Tv Evlenecesen Gel 82. Bölüm

BU YIL KESİN EVLENİYOR

Sıkıldığını dile getiren Solmaz, bu yıl kesin eveneceğini söyledi. Ancak yeni yıla kısa bir süre kaldı. Solmaz'ın tutarsızlığı konuşmalarına yansıdı.  Her defasında sıkıldığını söyleyen Solmaz'ın Kaan'ın Senegalli talibini kıskandığı görüldü. Sylveria'yı tanımya çalışan Kaan kararını yarın açıklayacak. Kaan'ın talipleri ile konuşması Solmaz' hala sevdiği ve kıskandırmak için böyle bir şey yaptığı yorumları geldi. Solmaz ise Kaan'ın kendini sevdiğini ve talibine olumluyanıt vermeyeceğini belirtti..

Evleneceksen Gel 21 Aralık Çarşamba

GÜRKAN'IN ANNESİ GELDİ

Evleneceksen Gel
'in bir diğer ikilisi Gürkan ve Güzel, her şeyin olumlu gittiği bir ortamda Gürkan'ın annesi geldi ve Gürkan Güzel ilişkisi hakkında yorumlarda bulundu. Gürkan'ın daha önceden annem ne derse o olur sözü bugün gerçek oldu. Gürkan'ın annesi konuk oldu ve Güzel'İn sinirli olduğunu ve biraz daha sakin olması gerektiğini söyledi. Güzel'de anne oğul arasına girmem dedi.

Evleneceksen Gel 20 Aralık Salı günü neler yaşanmıştı

Kaan Melike görüşmesi gerçekleşti, ancak Solmaz'dan Kaan'ın taliplerine vetao geldi. Kaan'ın taliplerine karşı çıkacağını söyleyen Solmaz Kaan'ın kalbinde olduğunu iddia etti.

Show Tv Eveleneceksen Gel 20 Aralık

KAAN MELİKE İLE DANS ETTİ
Kaan'nın taliplerinden olan Melike ile görüşmesi devam ediyor. Bu görüşme Solmaz'ı oldukça kıskandırmışa benziyor. Kaan'ın Melike ile dans etmesi Solmaz'ı daha da kıskandıracağa benziyor.

Show Tv Eveleneceksen Gel 20 Aralık

Güzel ve Gürkan arasına kara kedi mi girdi. Gürkan Güzel görüşmesi sırasında Özlem'in telefonla canlı yayına bağlanması stüdyoda gergin anların yaşanmasına neden oldu.Gerginlik sonrası Güzel göz yaşlarına daha fazla hakim olmadı. Gürkan'a güvenidiğini dile getiren Güzel, Özlem'e güvenmediğini belirtti.Özlem'İn aklında hala Gürkan olduğu iddialarıda ortaya atıldı.

Evleneceksen Gel 19 Aralık Pazartesi günü neler yaşandı? 

ÖZEL ODADA GÖRÜŞME İSTEĞİ

Evleneceksen Gel Solmaz yine günün çok konuşulanı oldu, kararsız tavırları ile dikkat çeken Solmaz'ın hala Nurullah'tan vazgeçememesi Kaan'ı çileden çıkarıyor. Solmaz'ın vurdumduymaz tavırları karşısında bocalayan Kaan Solmaz'a sürekli laf sokmaya devam ediyor. Solmaz'ın özel oda teklifini kabul eden Kaan Solmaz'ı özel oda da bekletti. Kaan'ın özel odaya gireceğine emin olan Solmaz hayal kırıklığı yaşadı.

Evleneceksen Gel 19 Aralık Pazartesi günü neler yaşandı Solmaz

SOLMAZ BOŞUNA BEKLEDİ

Kaan'dan Solmaz'ı yıkan hareket geldi, Uzun süre özel oda da bekleyen Solmaz Kaan'dan red cevabını aldı. Talibi ile konuşan Kaan cevabını yarın vereceğini dile getirdi. Özel Oda'ya Solmaz'ın yanına gimeyen Kaan herkesi şaşırttı. Cuma günkü siniri geçmeyen Kaan, Solmaz'ın seninle uğraşamayacağım cevabından sonra ne yapacağı merak konusu oldu. 

Evleneceksen Gel Kaan

Kaan gibi Nurullah'ta taliplerini kabul etmeye başladı. Geçen hafta yaşanan kavgadan sonra taliplerini alacağını söyleyen Nurullah gibi Kaan'da Solmaz'dan sıkıldı ve yeni taliplerini beklemeye başladı. İki erkeğide elinden kaçıran Solmaz bakalım ne yapacak bu hafta Solmaz'da taliplerini beklemeye başlayabilir. Detaylar her zaman yerelhaber.tv'de olmaya devam edecek..
UYARI : Yayınlanan programın içeriği yerelhaber.tv tarafından benimsenmemektedir. Yayın ilkelerimiz gereği bu ve benzeri programları uygun bulmuyoruz!
Son Güncelleme: 21.12.2016 19:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş