02 Şubat 2017 Perşembe 23:15
Evleneceksen Gel 2 Şubat Perşembe günü neler yaşandı?
Evleneceksen Gel 2 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölümde hasta yatağında yatan Nurullah'ı Solmaz ziyaret etti. Geçen aylardada rahatsızlanan Solmaz'ı ilk ziyaret eden Nurullah olmuştu. Solmaz'ı karşısında gören Nurullah şaşkınlığını gizleyemedi. Solmaz'ın Nurullah'ı ziyareti yeni bir aşk mı başlıyor yorumlarına neden oldu.

Show Tv Evleneceksen Gel yeni bölümü ile bugün ekranlara geldi, ancak izdivaç programının bu günkü bölümünde konuşulanlar Kaan değil, Solmaz'ın Nurullah'ı ziyaret etmesi idi..

Seda Sayan Evleneceksen gel programında Solmaz Nurullahı ziyaret etti ve Geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Nurullah Kendisine ziyarete gelen Solmaz'a ne dedi? Solmaz ve Nurullah aşkı yeniden mi başlıyor? Solmaz 2 şubat günü talibi ile görüştümü soruları cevabını bekliyor

Evleneceksen Gel Show TV 2 Şubat Perşembe

Evleneceksen Gel Show TV

SOLMAZ NURULLAHA HASTANEDE  GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ YAPTI

 Seda Sayan Evleneceksen Gel SHOW TV 2 Şubat 113. bölümde yine Solmaz ve Nurullah damga vurdu. Solmaz aniden rahatsızlanarak Hastaneye kaldırılan Nurullah'ı ziyaret etti. Nurullah Solmaz'ı hastane de görünce çok sevindi ve teşekkür etti. Solmaz Nurullah'a kendisini yanlış anlamamasını Nurullah'a olan vefa borcunu ödediğini söyledi.

Nurullah ise herşeye rağmen geldiğinden dolayı Solmaz'ı müteşekkir olduğunu söyledi. Kaan ise Solmaz'a tepki gösterdi ve başkası ile görüşen bir adamı sen neden ziyarete gidiyorsun dedi. Solmaz ise Kaan'ın kendisine karışamayacağını açıkladı. Nurullah canlı yayında bir kez daha Solmaz'a teşekkür etti. 2 Şubat Evleneceksen Gel programını izleyenler Solmaz ve Nurullah Birkez daha mı barışıyorlar yorumu yapıldı.

Solmaz Nurullah'ı ziyaret etti - izlemek için tıklayınız


Son Güncelleme: 03.02.2017 00:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş