03 Aralık 2016 Cumartesi 20:20
Evleneceksen Gel 2 Aralıkta Neler Oldu? Solmaz'ın Dansı!
Show TV Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu? Evleneceksen Gel'de bugün ilginç anlar yaşandı. Evleneceksen Gel'de Solmaz'ın aldığı karar Oğuz ile Merve'nin görüşmesini sağladı. Tayfun'dan ayrılan Merve yeni aşklara yelken açmışa benziyor. Merve'nin yeni aşkı Oğuz'muş, Merve'nin Oğuz'a aşık olması hayretle karşılandı..

Evleneceksen Gel 2 Aralıkta Neler Oldu? Solmaz'ın Dansı!

Merve'nin aşkı karşılıksız değilmiş meğer, Oğuz'da Merve'ye talip oldu. Oğuz ise Merve ile yemek yeme kararı aldı. Oğuz yemek kararını annesine söylediğini annesinin ise onay verdiğini söyledi.

Evleneceksen Gel'de haftaya Oğuz ve Merve konuşulacak, Yeni alevlenen Oğuz Merve aşkında neler yaşanacak, iki taraf içinde yeni başlayan bu aşk evlilkle bitecek mi? 

Nur ile Ozan'ın görüşmesinin sonucu belli oldu, Nur ile Ozan görüşmesinden bir sonuç çıkmadı! Gözde ise hala eski aşkının peşinde, Nurullah'ı bekleyeceğini söyleyen Nur, yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Solmaz ne yapacak, Nur'un hala sevdiği Nurullah'ı mı, yoksa Kaan'ı mı tercih edecek Solmaz'ın alacağı karar bu yönden çok önemli. 1 Aralık günü yayınlanan Evleneceksen Gel özel odada görüşen Nurullah ile Solmaz olay olmuştu. Kaan ise bu duruma çok sinirlenmiş ve istediği sonucu beklemişti. Solmaz'ın kararı Nurullah'ı ümitlendirdi. Yılan hikayesinden farksız hale gelen Solmaz Nurullah aşkının bir diğer yanında ise Gözde Nur bulunuyor. Kaan İle Nurullah'ın özel odada tartışması ve ardında da Solmaz'ın Kaan demesi Nurullah'ı hayal kırıklığına uğratmıştı.

Solmaz neden kararını veremiyor, Kaan değilde neden Nurullah diyor. Cevabı ve daha fazlası haftaya yayınlanacak Evleneceksen Gel bölümlerinde sizlerle olacak!


Solmaz, Kaan'a ilan-ı aşk ederek dans etti: "Sakalına kadar aşık oldum"
Son Güncelleme: 04.12.2016 21:31
Yorumlar

Google+'da Paylaş