19 Aralık 2016 Pazartesi 19:00
Evleneceksen Gel 19 Aralık Kaan'ın kararı Solmaz'ı yıktı!
Evleneceksen Gel 19 Aralık Pazartesi günü neler yaşandı? Kararsız Solmaz ne yapacak, Cuma günü yayınlanan programda Kaan'ı seçen Solmaz Nurullah'tan vazgeçti mi? Kaan ve Solmaz Özel Oda'da görüşmüş Kaan sinirlenerek odayı terketmişti, bakalım bu programda ikili arasında sorunlar çözülecek mi?

Show TV Evleneceksen Gel'de yine heyecan dorukta idi, diğer adaylar Solmaz ve Kaan'ın gölgesinde kaldı. Nurullah Solmaz ile Kaan'ın arasına mı girdi? Nurullah'ın taliplerini beklemeye başlamasından sonra sinirli tavırları ile dikkat çeken Kaan kendine rakip görmediği için çatacak yer mi arıyor yoksa bunların hepsi bir senaryonun ürünü mü? Evleneceksen Gel'e damga vuran Solmaz Kaan Nurullah aşk üçgeni nihayet çözüldü derken Kaan yine ortalığı karıştırdı. Eften püften sözlerden sinirlenen Kaan ne yapmaya çalışıyor? Detaylar burada!

Evleneceksen Gel 19 Aralık Pazartesi günü neler yaşandı

ÖZEL ODADA GÖRÜŞME İSTEĞİ

Evleneceksen Gel Solmaz yine günün çok konuşulanı oldu, kararsız tavırları ile dikkat çeken Solmaz'ın hala Nurullah'tan vazgeçememesi Kaan'ı çileden çıkarıyor. Solmaz'ın vurdumduymaz tavırları karşısında bocalayan Kaan Solmaz'a sürekli laf sokmaya devam ediyor. Solmaz'ın özel oda teklifini kabul eden Kaan Solmaz'ı özel oda da bekletti. Kaan'ın özel odaya gireceğine emin olan Solmaz hayal kırıklığı yaşadı.

Evleneceksen Gel 19 Aralık Pazartesi günü neler yaşandı Solmaz

SOLMAZ BOŞUNA BEKLEDİ

Kaan'dan Solmaz'ı yıkan hareket geldi, Uzun süre özel oda da bekleyen Solmaz Kaan'dan red cevabını aldı. Talibi ile konuşan Kaan cevabını yarın vereceğini dile getirdi. Özel Oda'ya Solmaz'ın yanına gimeyen Kaan herkesi şaşırttı. Cuma günkü siniri geçmeyen Kaan, Solmaz'ın seninle uğraşamayacağım cevabından sonra ne yapacağı merak konusu oldu. 

Evleneceksen Gel Kaan


Kaan gibi Nurullah'ta taliplerini kabul etmeye başladı. Geçen hafta yaşanan kavgadan sonra taliplerini alacağını söyleyen Nurullah gibi Kaan'da Solmaz'dan sıkıldı ve yeni taliplerini beklemeye başladı. İki erkeğide elinden kaçıran Solmaz bakalım ne yapacak bu hafta Solmaz'da taliplerini beklemeye başlayabilir. Detaylar her zaman yerelhaber.tv'de olmaya devam edecek..

Evleneceksen Gel 19 Aralık Fotoğrafları

Evleneceksen Gel 16 Aralık Cuma günü neler yaşandı? 

16 Aralık Cuma
 günü Özel Oda'da görüşen Solmaz ve Kaan yine tartıştı. İlk önce güzel başlayan konuşma Kaan'ın Solmaz'a Nurullah ile neden konuştuğunu sorması üzerine bir den alevlendi. Sinirlerine hakim olmayan Kaan söz verdiği halde neden Nurullah ile konuşyorsun dedi. 

Evleneceksen Gel 16 Aralık Cuma günü neler yaşandı?

Sinirlerine hakim olamayan Kaan özel odayı terketti, Solmaz'ın Kaan'ı geri çağırmasıda fayda etmedi.  Kaan, " Solmaz'ın ne eski nişanlısını dinlemeye geldim ne de Nurullah'ı dinlemeye geldim" dedi. Sözlerinin devamında "beni seçiyorsan bana gelecek ve benle muhattap olacasın" dedi. İkinci bir erkeği ağzına almayacaksın diyen Kaan seyirciden alkış aldı ve stüdyoyu terketti.

Evleneceksen Gel 80.Bölüm (19 Aralık 2016) İzlemek için tıklayınız!

UYARI : Yayınlanan programın içeriği yerelhaber.tv tarafından benimsenmemektedir. Yayın ilkelerimiz gereği bu ve benzeri programları uygun bulmuyoruz!
Son Güncelleme: 19.12.2016 20:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş