17 Ocak 2017 Salı 20:50
Evleneceksen Gel 17 Ocak Son Bölümde neler yaşandı

Evleneceksen Gel 17 Ocak salı günü neler yaşandı? Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara gelen izdivaç programında güne damga vuran olaylar yaşandı. Son bölümde karşılıklı restleşmeler yaşandı. Nurullah ile Solmaz ayrıldı! Yeni bölüme dair ipuçları ve ifşaların yer aldığı haberimiz.. Evleneceksen Gel 17 Ocak Solmaz Nurullah ve Kaan'a herkes Kendi Yoluna dedi. Nurullah artık kesinlikle Solmaz'a talip olmayacağnı söyledi. Bunun üzerine Solmaz Nurullah'ın gerçek yüzünü gösterdiğini söyledi. Nurullah Solmaz'ın annesinden aldığı tülbent'i ne yaptı?

HERKES KENDİ YOLUNA

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu?  Evleneceksen Gel 17 Ocak Salı günü show tv de canlı yayınla ekranlara geldi. Türkiyenin en çok konuştuğu gelin adayı Solmaz yine söyledikleri ve yaptıkları ile güne damgasını vurdu. Nurullah'ın bütün ısrarlarına yanıt vermeyerek Kaan ile ilgilenen Kaan'ın ise Fatma ile görüşmesi ile ilgisine karşılık bulamayan Solmaz yine yapacağını yaptı. Solmaz programda hem nurullah hemde Kaan'a yolu gösterdi. Artık taliplerini arayacağını kendisine dürüst ve kendine güvenen kişilerin talip olarak gelmesini istedi.

Evleneceksen Gel 17 Ocak salı günü neler yaşandı

SOLMAZ'A TALİP DEĞİLİM

Nurullah kendisi ile görüşürken 16 Ocak günü canlı yayınlanan programda Solmaz'ın Kaan'ın ailesi ile yemeğe gittiğini öğrenmeşti. Solmaz'ın böyle bir yemeğe gitmesini kendisine yediremeyen Nurullah 17 Ocak Salı günü Solmaz'ın annesinden aldığı tülbenti tekrar Solmaz'ın kendisine verdi. Annesinden özür dileyen Nurullah belki senin damadın olamam ama gerçekten oğlun olabilirim her zaman yanınızdayım ama görüyorsunuz ne yaptıysam olmadı dedi.

Solmaz ise Nurullah'ın bu tepkisinden sonra annesine seslenerek görüyormusun anne Nurullah'ın nasıl bir adam olduğunu öğren senin verdiğin tülbenti yere attı dedi. Nurullah ise bu lafların üzerine tekrar sahneye gelerek yere atmadığını senin eline özenle verdiğini açıkladı. Nurullah bundan sonra kesinlikle Solmaz'ın yoluna çıkmayacağını ve kendi taliplerini aradığını söyledi. 

Evleneceksen Gel 17 Ocak salı günü neler yaşandı

TAYFUN FATMA VE KAAN TARTIŞTI

​Kaan ise Fatma ile görüşmeye devam etti. Solmaz ise Fatma için daha çok Kaan'In karşısında oturur çünkü Kaan hala beni seviyor dedi. Fatma otururum hala da oturuyorum diyerek Solmaza kızdı. Bunlar konuşulurken Fatma'nın eski talibi Tayfun mikrofonu alarak senin ile görüşürken senden tek istediğim benimde arkamda böyle sağlam bir şekilde durmandı. Ama sen bunu yapamadın diyerek Fatma ya sitem etti. Fatma ise Tayfun ile anlaşamadıklarını söyleyerek konuyu kapattı. Kaan ise Tayfuna seslenerek Tayfun nedense sana gelen taliplerin hiç biri senin arkanda durmuyor dedi.

Evleneceksen Gel 16 Pazartesi günü neler yaşanmıştı?

Kaan ve Solmaz'ın beraber yemeğe çıkması Nurullah'ı sinirlendirdi. Nurullah geçen haftadan beri Solmaz'ın gönlünü kazanmaya çalışıyordu. Bunu yaparkende Solmaz'ın annesininde desteğini alan Nurullah haftasonu yaşanan bu gelişme üzerine hem Solmaz'a hemde Kaan'a büyük tepki gösterdi. Nurullah Kaan için bir dargın bir barışıksın eğer istiyorsan evleneceksin dedi.

Evleneceksen Gel 100.Bölüm (16 Ocak 2017)

NURULLAH SOLMAZI YEMEĞE ÇIKARAN KAAN'A ÇIKIŞTI
Kaan Nurullah'a ise cevap olarak ben Solmaz'ı tanımaya çalışıyorum yarın birgün evlendikten 6 ay sonra neden boşanayım. Birbirimizi tanıyacaz ona göre karar verecez dedi. Nurullah ise neden bu zamana kadar bekledin ben tam Solmaz'ın gönlünü tekrar kazanmak üzere iken mi aklın başına geldi dedi. Nurullah Solmaz'a da büyük tepki gösterdi ve ona çok değer veriği halde kendisini bir türlü affetmediğinden dert yandı.

Evleneceksen Gel 100.Bölüm (16 Ocak 2017)

NURULLAH'IN SOLMAZ AÇIKLAMASI

Artık Solmaz'ın da kararını vermesi gerektiğini söyleyen Nurullah Solmaz'ın annesininde Kaan'ı değil kendisini istediğni söyledi ve artık Solmaz'ın bir öyle bir böyle dönmesine dayanamadığını açıkladı. Nurullah Solmaz'a benim seninle ilgilendiğimi bile bile neden Kaan ile yemeğe gidiyorsun diyerek adeta hesap sordu. Solmaz ise istediği kişi ileyemeğe gidebileceğini söyledi.

Ziyaretçi Yorumu:
Solmaz tamamen havalara girdi, Bülent Ersoy Seda Sayan Kibariye arkasındaymış! Artık hiç evlenemez kesin zaten niyeti sahnelerde dansözlük etmek, amacına ulaşdı... Beklemesin ne Nurullah ne de Kaan... Solmaz evlenemez asla..

Evleneceksen Gel 101.Bölüm 2.Kısım (17 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 101.Bölüm 3.Kısım (17 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 101.Bölüm 4.Kısım (17 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 101.Bölüm 5.Kısım (17 Ocak 2017)

Son Güncelleme: 23.01.2017 15:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş