17 Ocak 2017 Salı 19:05
Evleneceksen Gel 17 Ocak Solmaz Nurullah ve Kaan'a Herkes Kendi Yoluna Dedi

Evleneceksen Gel 17 Ocak Solmaz Nurullah ve Kaan'a Herkes Kendi Yoluna dedi. nurullah artık kesinlikle Solmaz'a talip olmayacağnı söyledi. Bunun üzerine Solmaz Nurullah'ın gerçek yüzünü gösterdiğini söyledi. Tayfun Kaan ve Fatma tartıştı. Nurullah Solmaz'ın annesinden aldığı tülbent'i ne yaptı

EVLENECEKSEN GEL 17 OCAK SOLMAZ NURULLAH VE KAAN'A HERKES KENDİ YOLUNA DEDİ

Evleneceksen Gel 17 Ocak Salı günü show tv de canlı yayınla ekranlara geldi. Türkiyenin en çok konuştuğu gelin adayı Solmaz yine söyledikleri ve yaptıkları ile güne damgasını vurdu. Nurullah'ın bütün ısrarlarına yanıt vermeyerek Kaan ile ilgilenen Kaan'ın ise Fatma ile görüşmesi ile ilgisine karşılık bulamayan Solmaz yine yapacağını yaptı. Solmaz programda hem nurullah hemde Kaan'a yolu gösterdi. Artık taliplerini arayacağını kendisine dürüst ve kendine güvenen kişilerin talip olarak gelmesini istedi.

NURULLAH KESİNLİKLE ARTIK SOLMAZ'A  TALİP OLMAYACAĞINI SÖYLEDİ

Nurullah kendisi ile görüşürken 16 Ocak günü canlı yayınlanan programda Solmaz'ın Kaan'ın ailesi ile yemeğe gittiğini öğrenmeşti. Solmaz'ın böyle bir yemeğe gitmesini kendisine yediremeyen Nurullah 17 Ocak Salı günü Solmaz'ın annesinden aldığı tülbenti tekrar Solmaz'ın kendisine verdi. Annesinden özür dileyen Nurullah belki senin damadın olamam ama gerçekten oğlun olabilirim her zaman yanınızdayım ama görüyorsunuz ne yaptıysam olmadı dedi.

SOLMAZ NURULLAHIN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERDİĞİNİ SÖYLEDİ

Solmaz ise Nurullah'ın bu tepkisinden sonra annesine seslenerek görüyormusun anne Nurullah'ın nasıl bir adam olduğunu öğren senin verdiğin tülbenti yere attı dedi. Nurullah ise bu lafların üzerine tekrar sahneye gelerek yere atmadığını senin eline özenle verdiğini açıkladı. Nurullah bundan sonra kesinlikle Solmaz'ın yoluna çıkmayacağını ve kendi taliplerini aradığını söyledi. 

TAYFUN FATMA VE KAAN TARTIŞTI

Kaan ise Fatma ile görüşmeye devam etti. Solmaz ise Fatma için daha çok Kaan'In karşısında oturur çünkü Kaan hala beni seviyor dedi. Fatma otururum hala da oturuyorum diyerek Solmaza kızdı. Bunlar konuşulurken Fatma'nın eski talibi Tayfun mikrofonu alarak senin ile görüşürken senden tek istediğim benimde arkamda böyle sağlam bir şekilde durmandı. Ama sen bunu yapamadın diyerek Fatma ya sitem etti. Fatma ise Tayfun ile anlaşamadıklarını söyleyerek konuyu kapattı. Kaan ise Tayfuna seslenerek Tayfun nedense sana gelen taliplerin hiç biri senin arkanda durmuyor dedi.

Son Güncelleme: 23.01.2017 13:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş