16 Şubat 2017 Perşembe 21:47
Evleneceksen Gel 16 Şubat Perşembe neler yaşandı? (Şok olacaksınız)

Evleneceksen Gel 16 Şubat Perşembe neler yaşandı? Milyonların takip ettiği izdivaç programı Show Tv Eveneceksen Gel'de bugün neler yaşandı. Emrah'ın oğlu yine sahnede, bu kezde Figen'e talip oldu. Tayfun stüdyoya şarkı söyleyerek giriş yaptı, bu jestinin amacı kendini affettirmekti. Figen'İn Tayfun'a ne diyeceği merak konusu oldu.

Show TV Evleneceksen Gel neler oldu? Kaan Kamilla görüşmesi ne oldu? İşte detaylar..

Senegalli güzel ve Tolga'nın arasında neler yaşandı. Senegalli, Tolga'ya evet diyecek mi, yoksa başka biri mi var? Melek ve Yusuf görüşmesinin sonuçlanması beklenmeye başlandı, peki sonuç ne olacak? Melek Yusuf'a evet diyecek mi? Melek ve Yusuf evlilik kararı alacaklar mı? Detaylar ilerleyen günlerde belli olacak!

Kaan Kamilla için bana bazı şeyleri unutturabilecek biri olduğunu düşünüyorum dedi ve Kamillaya teklif etti. Kaan ve Kamilla akşam yemeğinde bir araya geldiler. Kaan Kamilla'yı kendine yajın hissetiğini ve teklif ettiğini belirttti, Kamilla ise aynı Kaan için benzer şeyleri söyledi. İki tarafta fiziksel olarak kendilerini bir birlerine yakıştırdı. Kamilla yemekten sonra eve döndüğünü ve düşündüğünü belirtti. Kamilla görüşme sırasında vicdanım sızlıyor Solmaz içinden göz yaşı döküyor dedi. Kaan'a yeni bir sayfa açmak istediği için hak verdiğini söyledi. Bu arada söze giren Nurullah ise Kaan'ın Kamilla'yı bilerek  restoranta götürdüğünü Solmaz'ın orayı çok sevidğini söyledi. 

Kamilla ise birilerinin arasına girmek istemediği belirtti, Solmaz ise Kaan'la asla olmaz dedi. Solmaz yine olmaz dedi!

EVELENECEKSEN GEL 15 ŞUBAT'TA NE OLDU?

Evleneceksen Gel Son Bölümde Kaan Oxford'lu Kamilla'ya talip oldu yer yerinden oynadı. Solmaz Kamilla ve Kaan için neler söyledi? Kaan'ın eski talip olduğu Fatma Kaan'ın kenidisine talip olacağını zannederken yaşadığı şaşkınlık görülmeye değerdi.

15 Şubat Evleneceksen Gel 122. Son Bölümünde Kaan Kamilla'ya talip oldu. Kaan'ın  Oxford üniveristesi mezunu Kamillaya talip olması Solmaz ve Fatma'yı kızdırdı. Solmaz Kaan'a Kamillaya talip olduğu için tepki gösterdi. Fatma bir an Kaan'ın kendisine talip olacağını zannetti. Kamilla Fatma'ın yanında oturduğu için Fatma böyle bir hisse kapıldı. Kaan Kamilla'ya talip olmadan önce çok düşündüğünü ve dahla sonra kesin kararını verdiğini söyledi.

SOLMAZ KAAN VE KAMİLLA İÇİN NE DEDİ

Seda Sayan 15 Şubat 2017 Çarşamba günü Solmaz'a Kaan'ın aklındaki kişi sen olabilirmisin diye sordu. Solmaz ise böyle bir şeyin olacağını zannetmediğini söyledi. Solmaz Kaan eğer beni sevseydi dün beni gelinlik ile ortada bırakmazdı dedi. Kaan bu konuşmalar üzerine söz alarak Locadan talip olacağı kişinin kesinlikle Solmaz olmadığını söyledi. Solmaz Kaan'ın bu açıklamaları üzerine şaşırmadığını söyledi.

KAMİLLA'NIN KAAN'A TEPKİSİ

Kamilla Kaan'ın kendisine talip olmasını beklemediğini söyledi. Kamilla böyle bir durumu beklemediği için çok şaşkın olduğun söyledi. Solmaz Kamilla'ya tepki gösterirken Kaan'ın aklında hala kendisinin olduğunu savundu. Fatma da Kaan'ın uzunca bir süre kendisi ile görüştüğünü şimdi Kamillaya talip olmasını anlayamadığını söyledi.

EVELENECEKSEN GEL 10 ŞUBAT'TA NE OLDU?

Solmaz 10 Şubat Evleneceksen Gel programında Kaan'a kızdı ve stüdyoyu terketti. Seda Sayan Evleneceksen Gel 10 Şubat Son bölümde Solmaz Kaan'a tepki gösterdi. Kaan kendisine gelen yeni talibi ile görüşünce Solmaz Kaan'a ve gelen talibine kızdı. Solmaz ve Kaan bir türlü birleşemezken Solmaz yaptığı eleştriler ve söylediği recaller ile yine programa damga vurdu. Seda Sayan Kaan'ın talibini sahneye davet ettiği sırada Solmaz'ın gözü yeni gelen Kaan'ın talibinin üzerindeydi. 

Solmaz yaptığı yorumlar ve söylediği sözlyeri ile gelen talibi beğenmezken Kaan'ın hala kendisini ima ederek boşuna geldiğini söyledi. Kaan ise Solmaz'ın bu hareket ve yorumlarına tepki gösterirken aklında Solmaz'ın olmadığını itiraf etti. Solmaz Kaan'ın bu açıklamalarının doğru olmadığı ve gönlünün kendisinde olduğunu bir kez daha yineledi..

Son Güncelleme: 20.02.2017 00:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş