16 Ocak 2017 Pazartesi 19:11
Evleneceksen Gel 16 Ocak Solmaz Kaan ile Yemeğe Çıktı Nurullah Çıldırdı
Evleneceksen Gel 16 Ocak Solmaz Kaan ile yemeğe çıktı bunu duyan Nurullah ise çıldırdı. Nurullah Solmaz'ı kendisi ile görüştüğü halde yemeğe çıkaran Kaan'a sert çıktı. Nurullah solmaz hakkında neler söyledi. Nurullah Solmaz'ın annesinin kendisini istediğini söyleyerek Solmazdan vazgeçmeyeceğini söyledi

EVLENECEKSEN GEL 16 OCAK SOLMAZ KAAN İLE YEMEĞE ÇIKTI NURULLAH ÇILDIRDI


 Evleneceksen Gel 16 Ocak Kaan ve Solmaz'ın beraber yemeğe çıkması Nurullah'ı sinirlendirdi. Nurullah geçen haftadan beri Solmaz'ın gönlünü kazanmaya çalışıyordu. Bunu yaparkende Solmaz'ın annesininde desteğini alan Nurullah haftasonu yaşanan bu gelişme üzerine hem Solmaz'a hemde Kaan'a büyük tepki gösterdi. Nurullah Kaan için bir dargın bir barışıksın eğer istiyorsan evleneceksin dedi.

NURULLAH SOLMAZI YEMEĞE ÇIKARAN KAAN'A ÇIKIŞTI


Kaan Nurullah'a ise cevap olarak ben Solmaz'ı tanımaya çalışıyorum yarın birgün evlendikten 6 ay sonra neden boşanayım. Birbirimizi tanıyacaz ona göre karar verecez dedi. Nurullah ise neden bu zamana kadar bekledin ben tam Solmaz'ın gönlünü tekrar kazanmak üzere iken mi aklın başına geldi dedi. Nurullah Solmaz'a da büyük tepki gösterdi ve ona çok değer veriği halde kendisini bir türlü affetmediğinden dert yandı.

NURULLAH'IN SOLMAZ AÇIKLAMASI

Artık Solmaz'ın da kararını vermesi gerektiğini söyleyen Nurullah Solmaz'ın annesininde Kaan'ı değil kendisini istediğni söyledi ve artık Solmaz'ın bir öyle bir böyle dönmesine dayanamadığını açıkladı. Nurullah Solmaz'a benim seninle ilgilendiğimi bile bile neden Kaan ile yemeğe gidiyorsun diyerek adeta hesap sordu. Solmaz ise istediği kişi ileyemeğe gidebileceğini söyledi.

Son Güncelleme: 16.01.2017 20:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş