15 Aralık 2016 Perşembe 20:49
Evleneceksen Gel 15 Aralık Solmaz kararını verdi damatlık ayakkabısını kime verdi?
Evleneceksen Gel 15 Aralık Perşembe günü neler yaşandı? Soluk soluğa izlenen Evleneceksen Gel'e yine Solmaz'In hediye damga vurdu. Solamz'ın aldığı damatlık ayakkabısını kimin giyeceği merak konusu oldu. Solmaz Nurullah ve Kaan arasında yaşananlar bugün son bulacak mı? Detaylar haberimizde..

Show Tv Evleneceksen Gel'de neler oldu? Kaan Solmaz ve Nurullah arasında yaşanan gerilim bugün son bulacak mı? Nurullah, Solmaz'ın aldığı ayakkabıları gördükten sonra Kaan'la aranız iyi ise sen neden beni seçenek haline getiryorsun, içindekileri neden söylemiyorsun dedi. Solmaz bunun üzerine gece çok düşündüğünü ve Kaan'dan özür dilemesi gerektiğini belirtti. Bunu duyan Nurullah, Oh be dualarım kabul oldu dedi. 

Evleneceksen Gel 15 Aralık Perşembe günü neler yaşandı?

NURULLAH HİÇ BİR ŞEYİ HAK ETMİYOR

Solmaz konuşmasının devamında Nurullah'ın hiç bir şey haketmediğini ve kendisini samimi bulmadığını söyledi. Nurullah ise "sen kimsin ki beni samimi bulacaksın" dedi. Damatlık ayakkabısı aldın bir tanede sponsorlardan damatlık alsaydın dedi. YTaptığın hareketlerden sonra nefret ettiğini söyleyen Nurullah'a Solmaz hemen cevap verdi ve doksan derece dönüyorsun seni anlamıyorum dedi. Nurullah ise " bir kız iki erkeğin arasında olmaz dedi"

Show Tv Evleneceksen Gel'de neler oldu?

SOLMAZ AYAKKABILARI KAAN'A VERDİ

Kaan'ı yanına çağıran Solmaz eline aldığı ayakkabıları Kaan'a verdi, Nurullah ise "işte benim kurtuluşum" dedi.  Solmaz Kaan'a manevi değer çok olan bu ayakkabıları sana veriyorum dedi. Kaan ise "önemli olan düşünmesi bunu nezaketen alacağım" dedi.  Kaan, Solmaz için "aslında ayakkabıları almak niyetinde olmadığını kendisinin adığı ayakkabıları yerlerde süründürdüğünü" söyledi. 

Show Tv Evleneceksen Gel'de neler oldu?

Kaan'la dans eden Solmaz kararını verdiğini ve Kaan'ı seçtiğini söyledi.


Evleneceksen Gel 14 Aralık Neler Olmuştu?

Kaan ve Nurullah'ı gözlemlemeye devam edeceğini açıklayan Solmaz'a ilk yanıt Kaan'dan geldi. Kaan ciddi olursa ciddi gelirse ve benden özür dilerse onu affederim ededi. Ancak Solmaz'dan Kaan'a bir yanıt gelmedi, beklemeyi tercih etti.

Geçen hafta yaşanan tartışmada, Kaan taliplerini bekleyeceğini açıklamış ve hemen ilk talibi ile görüşmüştü. Bu hafta ise roller değişti bu haftada Nurullah rakiplerini bekleyeceğini açıkladı. Nurullah taliplerini beklemeye başladı. Evleneceksen Gel'de Nurullah Solmaz'a reti çekti ve Solmaz defteri kapandı dedi. Nurullah'ın Kaan gibi ilk talibi hemen geldi, Nur ilk talipli idi Nurullah'a ve Nurullah'ta Nur için o bana talip çıkmasaydı ben ona çıkacaktım dedi. Nurullah'ın bu resti adeta şok etkisi yaptı!

 Show Tv Evleneceksen Gel'de neler oldu?

Dünkü bölümde, annesinin sözünden çıkmayacağını, alacağı kararları annesine soracağını belirten Emrah'ın oğlu Tayfun dediğini yaptı ve annesi telefona bağlandı. Miray'ın maço bir erkek istediğini açıklamasının ardından Tayfun'un annesi Miray'la olmaz dedi. Miray'ın açıklamasından sonra ortalık karıştı ve Tayfun Miray'ın yanından ayrıldı.

Evleneceksen Gel 78. Bölüm
(15 Aralık 2016) Tamamını seyretmek için tıklayınız!
Son Güncelleme: 15.12.2016 21:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş