14 Aralık 2016 Çarşamba 18:40
Evleneceksen Gel 14 Aralık Kaan Solmaz Nurullah ne yaptı?
Evleneceksen Gel 14 Aralık Salı günü neler yaşandı? Aşk üçgeninde düğüm halen çözülmedi, Solmaz'ı paylaşamayan damat adayları Nurullah ve Kaan'ın nası bir taktikle Solmaz'ı ikna edecekler? Yoksa Solmaz ikisinide mi sevmiyor, sadece gönül mü eğlendiriyor? Detaylar haberimizde..

Show Tv Evleneceksen Gel'de neler oldu? Dünkü bölümde Nurullah ve Kaan'a gıcık okduğunu söyleyen Solmaz sözünden döndü mü? Ne zaman talipleri ile görüşmeye başlayacak? Bomba gibi bir bölüm bugün yine izleyenlerin karşısında idi.

Kaan ve Nurullah'ı gözlemlemeye devam edeceğini açıklayan Solmaz'a ilk yanıt Kaan'dan geldi. Kaan ciddi olursa ciddi gelirse ve benden özür dilerse onu affederim ededi. Ancak Solmaz'dan Kaan'a bir yanıt gelmedi, beklemeyi tercih etti.

Evleneceksen Gel 14 Aralık Salı günü neler yaşandı?

ROLLER DEĞİŞTİ Mİ?

Geçen hafta yaşanan tartışmada, Kaan taliplerini bekleyeceğini açıklamış ve hemen ilk talibi ile görüşmüştü. Bu hafta ise roller değişti bu haftada Nurullah rakiplerini bekleyeceğini açıkladı. Nurullah taliplerini beklemeye başladı. Evleneceksen Gel'de Nurullah Solmaz'a reti çekti ve Solmaz defteri kapandı dedi. Nurullah'ın Kaan gibi ilk talibi hemen geldi, Nur ilk talipli idi Nurullah'a ve Nurullah'ta Nur için o bana talip çıkmasaydı ben ona çıkacaktım dedi. Nurullah'ın bu resti adeta şok etkisi yaptı!

 Show Tv Evleneceksen Gel'de neler oldu?

Dünkü bölümde, annesinin sözünden çıkmayacağını, alacağı kararları annesine soracağını belirten Emrah'ın oğlu Tayfun dediğini yaptı ve annesi telefona bağlandı. Miray'ın maço bir erkek istediğini açıklamasının ardından Tayfun'un annesi Miray'la olmaz dedi. Miray'ın açıklamasından sonra ortalık karıştı ve Tayfun Miray'ın yanından ayrıldı.

Evleneceksen Gel 13 Aralık Neler Olmuştu?

SOLMAZ HAYAT HİKAYESİNİ ANLATTI

Annem beni çiçek kasasında büyüttü diyen, Solmaz ilk kez hayat hikayesini anlattı. Annesi ve babası arasında fikir uyuşmazlığı olduğunu dile getiren Solmaz, anne babasının sürekli kavga ettiğini söyledi. Anne ve Babasının ayrılığının nedenini ise babasının arkadaş ortaından dolayı olduğunu belirtti.  Seda Sayan'ın Nurullah söz vermesi üzerine Nurullah'tan ve Kaan'dan çok gıcık kaptığını söyleyen Solmaz, konsantre olmuşken anlatayım yoksa unutacağım dedi.

 Show Tv Evleneceksen Gel

Solmaz anne ve babasının ayrılmasının ardından iki küçük kardeşine destek oluduğunu söyledi. Solmaz anne ve babasının ayrılığının kendisine yaramadığını belirtti. Teselli eski nşanlısında aradığını söyleyen Solmaz'ın o kişiden kopamadığını sözlerine ekledi.  

Güzel ve Gürkan, Hafta sonu buluşmalarının iyigeçtiğini belirten Güzel ilişkilerinin iyi gittiğini belirtti, Gürkan Güzel'e şarkı söyledi ve kararlarının sürpriz olduğunu belirttiler.  Stüdyoda şarkı söyleyen Tayfun, kendini kabul etmeyen Emrah'a sitemini şarkılala dile getirdi. Miray ve Tayfun görümesi devam ediyor. Annesinin kararlarının önemli olduğunu belirten Tayfun, annesine sormadan büyük kararlar veremeceğini söyledi.  Oğuz ve Merve ilişkisi güzel gidiyordu, ancak ikiye nazar değdi. Oğuz'dan hoşlandığını ve acele karar vermek istemediğini belirten Merve Oğuz'a onay vermedi. Oğuz'un kararı bekleniyor, annesinden onay alacağını daha ilk günden bu yana dile getiren Oğuz ne karar verecek?

Evleneceksen Gel 77. Bölüm
(14 Aralık 2016) Tamamını seyretmek için tıkla!

Son Güncelleme: 15.12.2016 21:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş