13 Şubat 2017 Pazartesi 21:51
Evleneceksen Gel 13 Şubat 2017

Seda Sayan Evleneceksen Gel 13 Şubat 2017 tarihinde Güzel Anıldan bir şans daha istedi. Güzel ve Anıl aşkında son durum ne? Gürkan ikilinin ilişkisi hakkında ne yorum yaptı? Anıl'ın Güzel'e cevabı ne oldu? Evleneceksen Gel 13 Şubat 2017 Son bölümü ile SHOW TV ekranlarında oldu

13 ŞUBAT GÜZEL ANIL'DAN BİR ŞANS DAHA İSTEDİ

Seda Sayan Evleneceksen Gel 13 Şubat 2017 son bölümde Güzel Anıl'dan bir şans daha istedi. Gürkan Güzel'in hala kendisini sevdiğini savundu. Anıl Güzel'in Gürkan ile beraberken söylediği şarkıyı seslendirdiği için ayrıldıklarını söyledi. Güzel ise bu şarkıyı daha önceden de seslendirdiğini şarkının Gürkan ile bir alakasının bulunmadığını söyledi. Gürkan ise Güzel'in sözlerinin aksini iddia etti.

Anıl ne olursa olsun Güzel'in bu şarkıyı söylemesini istemediğini söyledi. Güzel ise şarkıyı söyleme amacının ne Gürkan'ı hatırlamak nede hatırlatmak olduğunu sadece sevdiği için söylediğini açıkladı. Anıl yine de Güzelin bu şarkıyı söylemesini istemediğini bir kez daha söyledi. Güzel ise 13 Şubat Evleneceksen Gel canlı yayınında aynı şarkıyı tekrar söyledi. Anıl bunun üzerine yerinden kalkarak Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın yanına geldi.

Güzel Anıl'dan bir şans daha vermesini istedi. Anıl ise karar vermekte zorlandı. Ancak yine aynı hareketleri yapması halinde aralarında bir aşkın olamayacağını söyledi. Gürkan ise Güzel ve Anıl'ın arasındaki aşkın doğru olmadığını söyledi.


İsmail Yk Solmaz'a Talip Geldi Şaka mı Gerçek mi?

Seda Sayan'la Evleneceksen Gel 112. bölümü ile Show TV ekranlarında hayranları ile buluştu. Programın müdavimleri yine keyif ve eğlence dolu bir bölüm izlediler. Solmaz'a Talip olarak İsmail YK geldi. İsmail YK'nın kendisine talip geldiğini öğrenince Solmaz büyük bir mutluluk yaşadı. Bu duruma küçükte olsa Kaan tepki gösterdi ve İsmail YK'ya kızdı.Kaan İsmail YK'ya Solmaz'a Talip Olduğu için Tepki Gösterdi

Kaan İsmail YK'ya Solmaz'ın karşısında durduğu anda görmüyormusun Solmaz'ın gözleri hala beni sevdiğini söylüyor anlamıyormusun diyerek tekpi gösterdi. İsmail YK ise Kaan'ın bu sözlerine aldırış etmedi ve Solmaz'ı beğendiği için ona talip geldiğini söyledi.

Locadan Kaan'ın bu sözlerine anında tepki geldi. Kaan'a yanında Fatma otururken senin böyle bir yorum yapman yanlış oldu. Siz evlilik yolunda ilerlerken Solmaz hakkında böyle bir yorum yapman seninde Solmaz'a karşı hala ilginin olduğunu gösteriyor dediler. Kaan ise öyle birşeyin olmadığını Solmaz ile aralarında geçen şeylerin geride kaldığını anlattı. Ancak açıklamalarında Solmaz'ın kendisini unutamayacağını sözlerine ekledi.

Son Güncelleme: 22.03.2017 15:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş