12 Ocak 2017 Perşembe 17:26
Evleneceksen Gel 12 Ocak Perşembe neler yaşandı Solmaz'ın kararı ne oldu?
Evleneceksen Gel 12 Ocak Perşembe neler yaşandı? Sevilen izdivaç programında yine heyecanlı dakikalar yaşandı, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Show Tv Evleneceksen Gel programında her gün yeni bir gelişmeler olmaya devam ediyor. Uzun süredir devam eden Solmaz Kaan aşkı bitti, Solmaz Nurullah aşkı başladı. Son bölmünde yaşananlar eve yarın ki yeni bölme dair merak edilenler haberimizde. 

Yeni bölümü ile ekranlara gelen Evleneceksen Gel'de güne damgasını vuran olaylar var, son bölümde Fatma'nın Kaan'a şarkı söylemesi yine konuşulanlar arasında. Nurullah cephesinde ise yeni gelişme yok, Nurullah Solmaz görüşmesi bugünde devam etti. Solmaz Nurullah'a evet diyecek mi? İşte detaylar..

Evleneceksen Gel 12 Ocak Perşembe neler

Show TV Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu? Nurullah ile görüşmeyi kabul eden Solmaz Kaan'a inat mı görüşmeye evet dedi, Solmaz Nurullah'a evet diyecek mi? Nurullah ise Solmaz ile geçirdiği eski günleri ararıyor. Kaan'ın araya girmesine sinirlenen Solmaz çılgına döndü ve "Kaan artık bana karışma" dedi. 

Evleneceksen Gel Show TV Solmaz Nurullah


Evleneceksen Gel 12 Ocak Perşembe videoları hazırlanıyor, kısa süre sonra burada olacak!

Show Tv Evleneceksen Gel'de dün neler olmuştu?

Nurullah sonunda çabalarının meyvesini toplayacak mı? Solmaz Kaan görüşmesi bitti. Solmaz'dan ayrılan Kaan ilk talibi Fatma ile görüştü. Solmaz'ın kendisi için bittiğini belirten Kaan şimdi ne yapacak? Haftalardır Solmaz'ın kendisine döneceğini söyleyen Nurullah haklı çıkacak gibi duruyor. Solmaz Nurullah aşkı devam edecek mi ilerleyen günlerde göreceğiz..

Evleneceksen Gel 11 Ocak Çarşamba neler

11 Ocak Evleneceksen Gel Show Tv Solmaz sürpriz talibini beklerken paravandan Nurullah çıktı. Solmaz bu durum karşısında çok şaşırdı. Kaan'ın Solmaz ve Nurullah'a tepkisi ne oldu? Fatma ile tanıma yoluna giren Kaan solmazdan ayrılarak doğru bir karar verdiğini söyledi. Nurullah Solmazdan asla vazgeçmeyeceğini söyledi. 

Evleneceksen Gel 11 Ocak Çarşamba neler

11 OCAK EVLENECEKSEN GEL NELER YAŞANDI

11 Ocak 2017 Çarşamba Günü Show tv Evleneceksen gel programında Solmaz Sürpriz Talibini beklerken paravanın arkasından Nurullah çıktı. Nurullah Solmaz'a talip olarak gelirken Seda Sayan Nurullah'ın ismini Nurettin olarak anons etti. Solmaz'ı unutamadığını ve ikisininde hatalar yaptığını söyleyen Nurullah Al yazmalım seni çok özledim dedi. Solmaz ise Nurullah'ın kendisini çok ağlattığını ve bir daha üzülmek istemediğini söyledi. 

Seda Sayan neler hissediyorsun diye sorduğunda Solmaz Nurullah'ın ilk gün kendisine talip olduğu anı hatırladığını söyledi.

Kaan ise bu durum karşısında Solmaz ile ilgili çok doğru bir karar verdiğini şimdi anladığını söyledi. Nurullah'ı fırsatçı olarak yorumlayan Kaan Solmaz'ı keşke babam ile tanıştırmasaydım dedi. Solmaz'ın hastanede kendisini ziyaret edemeyişimi kullanıp kendisi ile arasını soğuttuğunu ve bunu bilerek yaptığını söyledi. Solmaz ise bu sözlere herkesin kendi işine bakmasını söyleyerek karşılık verdi.

Kaan dün kendisine talip çıkan Fatma ile beraber otururken programda dün Kaan ile Fatma'nın beraber yediği yemek görüntüleri gösterildi. Fatma Kaan'a kendisine karşılık vererek tanımak istemesi ve beraber yemeğe çıkdığı için teşekkür etti. Bence bundan sonra herkes kendi yanındaki kişiye baksın ve birbiri ile ilgilenmesin diyerek Solmaz'a göndermede bulundu.

SOLMAZ'IN NURULLAH'A CEVABI NE OLACAK


Solmaz Nurullah ile ilgili programa ilk geldiği anı hatırladığını söyleyerek gerçi o zaman ben ona talip çıkmıştım ama bu sefer Nurullah bana talip çıktı diyerek Nurullah'a vereceği cevabında şifrelerini iletmiş oldu.

 

Ziyaretçi Yorumu:
Solmaz tamamen havalara girdi, Bülent Ersoy Seda Sayan Kibariye arkasındaymış! Artık hiç evlenemez kesin zaten niyeti sahnelerde dansözlük etmek, amacına ulaşdı... Beklemesin ne Nurullah ne de Kaan... Solmaz evlenemez asla..

Evleneceksen Gel 97. Bölüm için tıklayınız (11 Ocak 2017)
Son Güncelleme: 14.01.2017 20:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş