11 Ocak 2017 Çarşamba 18:39
Evleneceksen Gel 11 Ocak  Solmaz Sürpriz talibini beklerken Paravandan Nurullah çıktı
11 Ocak Evleneceksen Gel Show Tv Solmaz sürpriz talibini beklerken paravandan Nurullah çıktı. Solmaz bu durum karşısında çok şaşırdı. Kaan'ın Solmaz ve Nurullah'a tepkisi ne oldu? Fatma ile tanıma yoluna giren Kaan solmazdan ayrılarak doğru bir karar verdiğini söyledi. Nurullah Solmazdan asla vazgeçmeyeceğini söyledi. 

11 OCAK EVLENECEKSEN GEL NELER YAŞANDI

11 Ocak 2017 Çarşamba Günü Show tv Evleneceksen gel programında Solmaz Sürpriz Talibini beklerken paravanın arkasından Nurullah çıktı. Nurullah Solmaz'a talip olarak gelirken Seda Sayan Nurullah'ın ismini Nurettin olarak anons etti. Solmaz'ı unutamadığını ve ikisininde hatalar yaptığını söyleyen Nurullah Al yazmalım seni çok özledim dedi. Solmaz ise Nurullah'ın kendisini çok ağlattığını ve bir daha üzülmek istemediğini söyledi.

Seda Sayan neler hissediyorsun diye sorduğunda Solmaz Nurullah'ın ilk gün kendisine talip olduğu anı hatırladığını söyledi.


Kaan ise bu durum karşısında Solmaz ile ilgili çok doğru bir karar verdiğini şimdi anladığını söyledi. Nurullah'ı fırsatçı olarak yorumlayan Kaan Solmaz'ı keşke babam ile tanıştırmasaydım dedi. Solmaz'ın hastanede kendisini ziyaret edemeyişimi kullanıp kendisi ile arasını soğuttuğunu ve bunu bilerek yaptığını söyledi. Solmaz ise bu sözlere herkesin kendi işine bakmasını söyleyerek karşılık verdi.


Kaan dün kendisine talip çıkan Fatma ile beraber otururken programda dün Kaan ile Fatma'nın beraber yediği yemek görüntüleri gösterildi. Fatma Kaan'a kendisine karşılık vererek tanımak istemesi ve beraber yemeğe çıkdığı için teşekkür etti. Bence bundan sonra herkes kendi yanındaki kişiye baksın ve birbiri ile ilgilenmesin diyerek Solmaz'a göndermede bulundu.SOLMAZ'IN NURULLAH'A CEVABI NE OLACAK


Solmaz Nurullah ile ilgili programa ilk geldiği anı hatırladığını söyleyerek gerçi o zaman ben ona talip çıkmıştım ama bu sefer Nurullah bana talip çıktı diyerek Nurullah'a vereceği cevabında şifrelerini iletmiş oldu.

Evleneceksen Gel 97.Bölüm (11 Ocak 2017) İzlemek için tıklayınız


Son Güncelleme: 11.01.2017 18:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş