26 Ocak 2017 Perşembe 01:51
Evleneceksen Gel 107. Bölüm (25 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 25 Ocak Çarşamba günü neler yaşandı? Dün başlayan yüzük tartışması devam ediyor. Kaan Solmaz'a arasında yaşanan tartışmalara Nurullah'ında katılması olayları içinden çıkılmaz bir hale getirir son bir ay içinde bir Nurullah bir Kaan diyen Solmaz, yine ortada kaldı. Olaylardan rahatsız olan Kaan artık bir sonuç alınmasını istemektedir.

YÜZÜK KRİZİ İÇİNDEN ÇIKILMAZ BİR HALE GELİR

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu? Başlayan yüzük krizine Nurullah'ın dahil olması Solmaz'ın tartışmalara katılması Kaan'ı çok sinirlendirmiştir. Solmaz bir yandan tartışmalara katılırken bir yandan da Fatma'ya roman dans dersleri vermek istemesi Kaan'ı daha çok rahatsız etmiştir. Kaan'ın ileride kızmasından çekindiği için yüzüğü Nurullah'a vermek istemesi Kaan için inandırıcı değildir.

Evleneceksen Gel 25 Ocak Çarşamba günü neler yaşandı?

AİLESİNDEN TEPKİ ALIYORMUŞ

Yüzük tartışmasının baş aktörü konumunda olan Nurullah, ailesinden tepki aldığını ve kendisinin bu konu ile alakalı orak konuşulmamasını istedi. Tartışmaların büyümesi üzerine Evleneceksen Gel'e ara verildi. Dönüşte Kaan Nurullah kavga etmeye devam etti, araya giren Solmaz oldukça tepki aldı. Bu kez de Solmaz ile Kaan arasında ikinci bir kavga başladı.  Solmaz Kaan'ı kendisine kötü davranmakla suçlamış ve Seda Sayan'a şikayet etmiştir.

Evleneceksen Gel 24 Ocak Salı günü neler yaşandı?  

Evleneceksen Gel'e yüzük krizi damga vurdu. Kaan Solmaz'ın Nurullah'a yüzüğü verdiği sahneyi izleyip ben bunu aileme nasıl anlatırım dedi. Konuşmaları duyan Solmaz ise Kaan'ın yanına gelerek " Yüzüğü vermem de ne var " dedi, vermeseydim daha sonra sen bu yüzüğü bende görseydin daha mı iyi olurdu dedi. Ancak Kaan yine sakinleşmedi. Locada oturan Kaan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın yanına geldi ve Solmaz ile işim olmaz dedi. 

SOLMAZ YÜZÜĞÜ NURULLAH'A VERDİ

Evleneceksen Gel 24 Ocak Salı günü neler yaşandı? Solmaz yüzüğü attı!

Nurullah bahçede çay içerken Solmaz geliyor ve elindeki yüzüğü Nurullah 'a veriyor. Nurullah ise yüzüğü almıyor. Bunun üzerine Solmaz yüzüğü atıyor. Olayları duyan Kaan Solmaz'a yüzüğü neden Nurullah'a veriyorsun çöpe atsaydın dedi. Kaan Solmaz'a ne maksatla gittin yüzüğü verdin dedi. Solmaz ise bende yüzüğü vardı verdim dedi, bu sözler üzerine sinirlenen Kaan "Bu zamana kadar neden vermedinde şimdi veriyorsun" dedi. Solmaz unuttuğunu yeni hatırladığını dile getirdi. 

NURULLAH CANSEL GÖRÜŞTÜ

Evleneceksen Gel 24 Ocak Salı günü neler yaşandı? Solmaz yüzüğü attı!

Nurullah Cansel'e olanları anlattı. Solmaz'ın yüzüğü vermeye çalıştığının ve kendisinin almadığını, yüzüğü çöpe atması gerektiğini söyledi.  Cansel ise Nurullah'ın yeniden Solmaz ile bir araya gelmesini hazmedemedi. Nurullah ise Solmaz'ın hala kendisi ile ilgilendiği ve güzel ilişkisini Solmaz'ın kıskandığını söyledi. 

Evleneceksen Gel 107.Bölüm 1.Kısım (25 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 107.Bölüm 2.Kısım (25 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 107.Bölüm 3.Kısım (25 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 107.Bölüm 4.Kısım (25 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 107.Bölüm 5.Kısım (25 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 107.Bölüm 6.Kısım (25 Ocak 2017)

Son Güncelleme: 26.01.2017 02:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş