20 Ocak 2017 Cuma 19:00
Evleneceksen Gel 104. Bölüm (20 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 20 Ocak Cuma günü neler yaşandı?  Show TV Evleneceksen Gel son bölümde Kaan Solmaz aşkı tekrar gündeme geldi. Solmaz ne karar verdi, Nurullah bu kez ne yapacak? Solmaz Kaan yüzleşmesinde yaşananlar ve yeni bölüme dair merak ettikleriniz haberimizde..

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu?  Hafta başında herkes kendi yoluna diyen Solmaz, o zaman kararın vermişti. Solmaz'ın bu kararı üzerine Nurullah'ta Solmaz'a talip olmayacağını belirtmişti. Şimdi ne olacak, Uzun zamandır Kaan Nurullah arasında gel gitler yaşayan Ragaraga Solmaz ortalıkta kalacak mı? Özle odada yüz yüze görüşen Solmaz ve Kaan ne karar aldı aşkları yendiden mi alevleniyor? Yüzleşmeden olumlu sonuç çıktı sorunlarını halleden ikili Solmaz ve Kaan ilişkiye devam kararı aldı. Kızkulesi'ne giderek başa başa vakit geçiren adaylar çok iyi vakit geçirdi.

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu? 

ŞAİR YİNE SAHNEDE

Solmaz'a okuduğun şiirler ile tanıdığımız şair Nurullah şiirlerini şimdide Cansel'e okumaya başladı. Solmaz ile Kaan arasına giren kara kedi Nurullah yeni bir aşka mı başlıyor? Solmaz'ı unutamadı yorumları yapılan Nurullah ise isminin Solmaz ile anılmasını istemediğini belirtti. Evleneceksen Gel maaşlı elemanları haline gelen Nurullah Kaan Solmaz üçlüsü yine oyun peşide, Solmaz'ın ay sonunda Nurullah' a döneceğine iddiaya girenler bile var sosyal medyada! Yorum sizin..

EVLENECEKSEN GEL 19 OCAK'TA NELER OLMUŞTU?

SOLMAZ KAAN VE NURULLAH ÜÇGENİ BOZULDU

Kaan Solmaz için herşeyin hayırlısı ama ben Solmaz'ı babamla tanıştırdım ve yaklaşık olarak 3 saaat gibi bir zaman diliminde beraber yemek yedik ve sohbet ettik. Herşey yolunda iken Solmaz'ın bir anda hiçbirşey olmamış gibi davranmasını anlayamıyorum dedi. Solmaz ise ne yapacak ölene kadar sizi mi bekleyecem diyerek yoluna devam edeceğinin sinyalini vermiş oldu.

Evleneceksen Gel 101.Bölüm 1.Kısım (17 Ocak 2017)

Evleneceksen Gel 101.Bölüm 2.Kısım (17 Ocak 2017)

19 OCAK SOLMAZ YENİ TALİBİ İLE GÖRÜŞTÜ

Solmaz 19 Ocak Seda Sayan Evleneceksen Gel programında  Solmaz'ın gelen talibi daha önceki Solmaz'ın uyarılarını dikkate almış olarak geldi. Dünkü programda ilk olarak görüşen Solmaz ve Talibi karar anı yaptı. Solmaz Talibini görür görmez Piercingini çıkarmışta gelmiş diyerek kendisinin önerisini dikkate aldığı için teşekkür etti.

Son Güncelleme: 21.01.2017 18:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş