16 Ocak 2017 Pazartesi 19:34
Evleneceksen Gel 100. Bölüm (16 Ocak 2017)
Evleneceksen Gel 16 Pazartesi günü neler yaşandı? Solmaz Kaan ile yemeğe çıktı bunu duyan Nurullah ise çıldırdı. Nurullah Solmaz'ı kendisi ile görüştüğü halde yemeğe çıkaran Kaan'a sert çıktı. Nurullah solmaz hakkında neler söyledi. Nurullah Solmaz'ın annesinin kendisini istediğini söyleyerek Solmazdan vazgeçmeyeceğini söyledi

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu? Kaan ve Solmaz'ın beraber yemeğe çıkması Nurullah'ı sinirlendirdi. Nurullah geçen haftadan beri Solmaz'ın gönlünü kazanmaya çalışıyordu. Bunu yaparkende Solmaz'ın annesininde desteğini alan Nurullah haftasonu yaşanan bu gelişme üzerine hem Solmaz'a hemde Kaan'a büyük tepki gösterdi. Nurullah Kaan için bir dargın bir barışıksın eğer istiyorsan evleneceksin dedi.

Evleneceksen Gel 100.Bölüm (16 Ocak 2017)

NURULLAH SOLMAZI YEMEĞE ÇIKARAN KAAN'A ÇIKIŞTI


Kaan Nurullah'a ise cevap olarak ben Solmaz'ı tanımaya çalışıyorum yarın birgün evlendikten 6 ay sonra neden boşanayım. Birbirimizi tanıyacaz ona göre karar verecez dedi. Nurullah ise neden bu zamana kadar bekledin ben tam Solmaz'ın gönlünü tekrar kazanmak üzere iken mi aklın başına geldi dedi. Nurullah Solmaz'a da büyük tepki gösterdi ve ona çok değer veriği halde kendisini bir türlü affetmediğinden dert yandı.

Evleneceksen Gel 100.Bölüm (16 Ocak 2017)

NURULLAH'IN SOLMAZ AÇIKLAMASI

Artık Solmaz'ın da kararını vermesi gerektiğini söyleyen Nurullah Solmaz'ın annesininde Kaan'ı değil kendisini istediğni söyledi ve artık Solmaz'ın bir öyle bir böyle dönmesine dayanamadığını açıkladı. Nurullah Solmaz'a benim seninle ilgilendiğimi bile bile neden Kaan ile yemeğe gidiyorsun diyerek adeta hesap sordu. Solmaz ise istediği kişi ileyemeğe gidebileceğini söyledi.

Evleneceksen Gel 13 Ocak Cuma neler yaşandı? 

Solmaz Nurullah görüşmesinde yeni gelişmeler var, dün ekranlara gelen bölümde ilginç anlar yaşanmış Solmaz Nurullah'ın teklifini kabul etmişti. Solmaz ise Nurullah'a güvenemediğini söyledi. Kaan'a karşı içinde birşeylerin olduğunu sözlerine ekleyen Solmaz, kendisi hasta olunca işini bahane ederek ziyaretine gelmeyen Kaan'ın Fatmayı hastaneye götürmesine çok bozulduğunu belirtti.

NE İSTERSE YAPARIM

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu? Nurullah aşkı her şeyi yapıyor, Solmaz'ın kazanmak için annesinin yanına giden ve kaleyi içten fethetmeye çalışan Nurullah şimdide Solmaz bana gelene kadar ne isterse yaparım dedi. Solmaz için ne gerekiyorsa yapacağını dile getirren Nurullah'ın yaptığı bu dönüş herkesi şaşırttı. 

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu?

SOLMAZ'IN ANNESİ ŞAŞIRTMADI

Geçen haftalarda Nurullah'ın Solmaz'ın annesine gösterdiği yakınlık herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanmış, Nurullah'ın kaleyi içten fethetmeye çalıştığı yorumları yapılmıştı. Yorumları yaanlar haklı çıktı, bugünkü programa telefonla katılan Solmaz'ın annesi Cemile hanım damat adayını açıkladı anne damat adayının Nurullah olduğunu belirtti. Ancak Solmaz annesinin bu sözleri üzerine Nurullah'a güvenmediğini tekrararladı. 

Show Tv Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu?

KAAN FATMA ÇABUK ANLAŞTI

Kaan daha önceden Solmaz için seslendirdiği şarkılarını bu kez Fatma için söyledi. Kaan'ın Fatma ile şarkı söylemesi ve ardından Kaan'ın Solmaz hala sevdiğini belirtmesi bir anda ortamın gerilmesine neden oldu. Kaan'ın bu sözlerinin üzerine Nurullah'ın oldukça sinirlendiği gözlerden kaçmadı.


Evleneceksen Gel 12 Ocak Perşembe neler olmuştu?

Sevilen izdivaç programında yine heyecanlı dakikalar yaşandı, Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu Show Tv Evleneceksen Gel programında her gün yeni bir gelişmeler olmaya devam ediyor. Uzun süredir devam eden Solmaz Kaan aşkı bitti, Solmaz Nurullah aşkı başladı. Son bölmünde yaşananlar eve yarın ki yeni bölme dair merak edilenler haberimizde. 


Evleneceksen Gel'de güne damgasını vuran olaylar var, son bölümde Fatma'nın Kaan'a şarkı söylemesi yine konuşulanlar arasında. Nurullah cephesinde ise yeni gelişme yok, Nurullah Solmaz görüşmesi bugünde devam etti. Solmaz Nurullah'a evet diyecek mi? İşte detaylar..

Evleneceksen Gel 12 Ocak Perşembe neler

Show TV Evleneceksen Gel'de bugün neler oldu? Nurullah ile görüşmeyi kabul eden Solmaz Kaan'a inat mı görüşmeye evet dedi, Solmaz Nurullah'a evet diyecek mi? Nurullah ise Solmaz ile geçirdiği eski günleri ararıyor. Kaan'ın araya girmesine sinirlenen Solmaz çılgına döndü ve "Kaan artık bana karışma" dedi. 

Evleneceksen Gel Show TV Solmaz Nurullah


Ziyaretçi Yorumu:
Solmaz tamamen havalara girdi, Bülent Ersoy Seda Sayan Kibariye arkasındaymış! Artık hiç evlenemez kesin zaten niyeti sahnelerde dansözlük etmek, amacına ulaşdı... Beklemesin ne Nurullah ne de Kaan... Solmaz evlenemez asla..


Son Güncelleme: 18.01.2017 00:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş