10 Şubat 2017 Cuma 17:45
Evleneceksen Gel 10 Şubat 2017 119. Son Bölüm Solmaz Kaan'a Kızdı Stüdyoyu Terkett

10 Şubat Evleneceksen Gel programında Solmaz Kaan için kendisini sevdiği iddiasında bulundu. Kaan'a gelen talibi ise eleştiren Solmaz boşuna geldiğini söyledi. Kaan'ın Solmaz'ın sözlerine ve talibine verdiği cevap ne oldu?

10 ŞUBAT SOLMAZ KAAN'a KIZDI STÜDYOYU TERKETTİ

Solmaz 10 Şubat Evleneceksen Gel programında Kaan'a kızdı ve stüdyoyu terketti. Seda Sayan Evleneceksen Gel 10 Şubat Son bölümde Solmaz Kaan'a tepki gösterdi. Kaan kendisine gelen yeni talibi ile görüşünce Solmaz Kaan'a ve gelen talibine kızdı. Solmaz ve Kaan bir türlü birleşemezken Solmaz yaptığı eleştriler ve söylediği recaller ile yine programa damga vurdu. Seda Sayan Kaan'ın talibini sahneye davet ettiği sırada Solmaz'ın gözü yeni gelen Kaan'ın talibinin üzerindeydi. 

Solmaz yaptığı yorumlar ve söylediği sözlyeri ile gelen talibi beğenmezken Kaan'ın hala kendisini ima ederek boşuna geldiğini söyledi. Kaan ise Solmaz'ın bu hareket ve yorumlarına tepki gösterirken aklında Solmaz'ın olmadığını itiraf etti. Solmaz Kaan'ın bu açıklamalarının doğru olmadığı ve gönlünün kendisinde olduğunu bir kez daha yineledi

Son Güncelleme: 13.02.2017 23:13
Yorumlar

Google+'da Paylaş