28 Ocak 2017 Cumartesi 12:09
Esra Erol'da Caner programdan ayrıldı mı?
 Atv'nin izlenme rekorları kıran programı Esra Erol'da damat adayı olarak karşımıza çıkan Caner Umreye gitmek için programdan ayrıldı. Caner Esra Erol programına veda etti.

Televizyon ekranlarının en çok izlenen evlilik programı olan Esra Erol'da ATV ekranlarında yayın hayatına devam ediyor. Esra Erol'da bugün duygu dolu anlar yaşandı damat adaylarından Caner uzun zamandır hayalini kurduğu Umre ziyareti için programdan ayrıldı. Caner yarın kutsal topraklara gideceği için bugün sürüsüyle bütün adaylar ile vedalaştı. Esra Erol'la programının adayları ile vedalaşan Caner isimli Damat adayı duygusal anlar yaşadı seyirciler Veli Hoca gözyaşlarını tutamadı. Küs olduğu umuttan helallik isteyen Caner günlerdir süren kimseye son verdi. Esra Erol'da Caner'e Umre hediyesi verdi.

Caner Toygar kimdir

1980 yılında dünyaya gelen Adanalı Caner Toygar lise mezunudur. 2013 yılında evlilik programına katılarak Tülin Koca ile aşk yaşamış bir anda Türkiye'nin tanıdığı isim haline gelmiştir. Gündüz kuşağı programında başında bardak kırarak gündeme oturan Caner burada sinirini durdurulmasının sonucunu insanları farklı şekilde göstererek ilgi odağı olmuştur.

 Ve Kendi Yapıtları:

“Naber  fıstık isimli albümü ile 2009 yılına damgasını vurdu.

Ataşehirde köfteci dükkanı açan Caner istediği sonucu alamayınca esnaflıktan elini çekti.

Arkadaşlık sitesi kurarak iş gücünü internetten alemine taşıdı.

 

FİLMLERİ VE DİZİLERİ

2016- LANETLİ ANAHTAR

2009- ÇİÇEKCİ KIZ

2005- KAYNANA SEMRA

Son Güncelleme: 28.01.2017 12:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş