18 Ocak 2017 Çarşamba 19:09
Esra Erol'da 18 Ocak Çarşamba Neler Yaşandı

Esra Erol'da 18 Ocak Çarşamba Neler yaşandı? Mehmet Bahar aşkı devam ediyormu açıkladılar. Arda Pamuktan neden ayrıldığını söyleyemedi Esra erol açıklaması için aşk kafeye gönderdi. Bahtiyar Esra aşkı neden bitti? Raha Enis İlişkisinde Son durum ve daha fazlası Haberimizin içeriğinde

ESRA EROL'DA 18 OCAK ÇARŞAMBA MEHMET BAHAR NELER YAŞANDI?

Esra Erol'da 18 Ocak çarşamba günü yine heyecan ve eğlence doruk yaptı. Dünkü programda Bahar'ı adeta programdan kaçıran Mehmet Bahar ile canlı yayına çıktılar ve herşeyin yolunda gittiğini söyleyerek mehmetin klasik haline gelen halayı ilede stüdyoyu terk ettiler. Mehmet ile Bahar 18 Ocak Çarşamba Esra Erol'da birkez daha birbirlerine şans vererek yeniden denemek istediklerini söylediler.

EBRU SİNAN AŞKI GÜZEL İLERLİYOR

Önceki program birbirlerini tanıma yoluna giden Ebru ile Sinan stüdyoya gelerek aralarının nasıl olduğu ve ilişkilerinin nasıl ilerlediği konusunda bilgi verdiler. Sinan ve Ebru birbirleri ile konuştuklarını ilişkilerinin güzel ilerlediğini ve konuşmaktan da keyif aldıklarını söyledi. Ebru biz müzik ile uğraşanlar genellikle eşimizi kendi mesleğimizle ilgili seçmeyiz ancak şu an Sinan ile diyaloğumuz iyi gidiyor herşeyin hayırlısı dedi.

ARDA PAMUK'TAN NEDEN AYRILDI

Arda ve Pamuk birkez daha stüdyoya gelerek ilişkinin neden devam etmediği konusunda açıklama yaptı. Pamuk bu ilişkiyi kendisinin bitirmediğini Ardanın bitirdiğini söylemesi üzerine Arda neden olmadığını açıklayamayacağını söyledi. Pamuk'un annesi de canlı yayına telefon ile bağlandı. Esra Erol 18 Ocak Çarşambü günü Ardaya eğer bir ilişkiyi bitiriyorsa bunun nedenini karşısındaki kişiye söylemesi gerektiğini söyledi. Eğer canlı yayında söyleyemiyor ise bunu aşk cafede söylemesini isteyerek eğer yayınlanamayacak şeyler ise zaten biz bunu yayınlamayız dedi ve Pamuk ve Arda'yı aşk cafeye uğurladı.

RAHA ENİS İLİŞKİSİNDE SON DURUM

Mehmetin 17 Ocak Salı günü Bahar'a talip olması ile birlikte Caner bir gerçeği daha açıklamış ve Raha'ya locadan birisinin ilgisi olduğunu söylemişti. Esra Erol'un gerçeği açıklamasını istediği Caner Enis ile Raha'nın birbirine ilgisi olduğunu açıklamıştı. Bunun üzerine ikili sahneye gelerek bu iddiayı doğrulamıştı. Enis ile Raha 18 Ocak 2017 Esra Erol'da programına katılarak aralarının iyi olduğunu söyledi. Raha da kendisi hakkında olumsuz eleştiri yapanlara beni biraz daha tanıdıktan sonra eleştiri yaparlarsa çok sevinirim dedi.

BAHTİYAR ESRA AŞKI UZUN BİR SÜREDEN SONRA BİTTİ Mİ

Programın finalinde ise yine büyük hüsran yaşandı. uzun bir zamandır ilişkileri bulunan Bahtiyar ve Esra aşkı bittimi diye Bahtiyar stüdyoya davet edildi. Esra Erol Bahtiyar'a bu aşkı sen mi bitirdin dedi. Bahtiyar ise hayır kesinlikle bitiren kişi ben olmadım Esra bitirdi dediği anda büyük bir sürpriz yaşandı ve Esra Fransadan gelerek şok bir şekilde Bahtiyar'ın karşısına çıktı. Bahtiyar Esrayı gördükten sonra hiç tepki vermedi. Esra birşey yapmayacakmısın demesi üzerine hayır birşey yapmayacağım dedi.

Esra'nın benim gözlerimin içine bakıp beni sevmediğini söyleyebilirmisin diye sordu. Bahtiyar ise evet seni sevmiyorum dedi. Bunun üzerine Esra çok üzüldü ve gözleri doldu. Esra'nın annesi de canlı yayına katılmıştı. Esra evet benim hatalarımda oldu ancak bu ilişkiyi bitiren taraf ben olmadım dedi.

Son Güncelleme: 21.01.2017 10:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş