01 Aralık 2016 Perşembe 17:47
Esra Erol Sema kimdir kaç yaşında
 ATV ekranlarının fenomen programları arasında yer alan ve he bölümü merakla takip edilen Esra Erol ile İzdivaç programının gelin adaylarından olan Sema Hanım ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden ve Esra Erol’un sunumuyla yayınlanan Esra Erol ile İzdivaç programı ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Gelin ve damat adaylarının hayırlı kısmet için geldikleri programın gelin adaylarından olan Sema Hanım ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Sema Hanım kimdir?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sema Hanım güzelliği ile büyülüyor. Davranışları ve konuşması ile tam bir hanımefendi olduğunu gösteren Sema Hanım güzellik uzmanı olarak hayatına devam ediyor ve kendine uygun eş adaylarını programa bekliyor.

Esra Erol ile İzdivaç programında format gereği Sema Hanım’ın sosyal medya hesapları verilmediğinden dolayı sizlerle paylaşamıyoruz. Konu ile ilgili bilgi almak için arama motorunuzdan araştırma yapabilirsiniz.

Son Güncelleme: 01.12.2016 17:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş