30 Ocak 2017 Pazartesi 11:00
Esra Erol Saat Kaçta,Hangi Kanalda,Esra Erol Canlı Yayın
 Star TV ekranlarının vazgeçilmez programı Esra Erol'da canlı yayın izlemek istiyorsanız doğru sayfadasınız. Atv canlı izle Esra Erol canlı yayın izle seçenekleri ile sizde her programı kaçırmadan vaktinde izleyebilirsiniz. Kesintisiz canlı yayın seçenekleri ile ATV Esra Erol canlı izleme şansına sahip olacaksınız.

Esra Erol'da bu gündüz kuşağının en çok izlenen programları Arasında ilk sırada yer alıyor. Bu nedenle yayın yaptığı ATV kanalında yüklü bir ücret aldığı söyleniyor .Atv kanal yönetiminin memnun olduğu Esra Erol gerek sinema gerekse izleyicilere verdiği güven ile reyting rekorlarını altüst ediyor.Zuhal Topal ve Seda Sayan'ın programları ile kıyasıya mücadele eden Esra Erol programının reyting listelerinde üst sıralarda tutunuyor. Konukları ve üzerinde kurduğu hakimiyet,aynı zamanda tecrübeli sunuculuğu ile Esra Erol Loca adayları ile bir aile ortamı oluşturup izleyiciye de bu sıcaklığı yaşatıyor. Sizlerde Hayatımızın aşkını arıyor evleneceğiniz kişiyi bulamıyorsanız Esra Erol İzdivaç programına başvurabilirsiniz. Esra Erol İzdivaç programının bu yılki düğün hediyesi herkes tarafından merak ediliyor.

Esra Erol canlı  izle bağlantısına tıklayarak Sizlerde reyting rekorları kıran bu programı kesintisiz olarak izleme şansına sahip olacaksınız.  ATV ekranlarının yürekleri hoplatan evlilik programı Esra Erol canlı yayın fırsatını kaçırmayın

 

Son Güncelleme: 30.01.2017 11:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş