12 Ocak 2017 Perşembe 15:00
Esra Erol Rüya Hanım Nereli,Kaç Yaşında,Nerde Yaşamak İsityor,Mesleği
 Milyonların beğenerek izlediği ekranların Fenomen izdivaç programı Esra Erol gelin adaylarından Rüya kimdir? Esra Erol'da Evlen Benimle programında Umut isimli damat adayına Talip olarak gelen Rüya Hanım kimdir kendisi hakkında merak edilen hayatı ve biyografisi ile ilgili detayları sizler için sayfamızda paylaşmak istedik.

Esra Erol'da Rüya Hanım kimdir?

20 yaşında olan güzel gelin adayı ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da izdivaç programına Umut isimli damat adayını beğenerek gelmiştir. Umut ile görüşmeye geldiği esnada kendisini tanıtamadım ortamın gerilmesi ile Umut ile tartışmaya başlayan talihsiz gelin adayı hakkında merak edilen ayrıntıları sayfamızda bulabilirsiniz .
Rahat tavırları ile bir anda konuk olarak geldi. Esra Erol'da izdivaç programında Umut'un tepkisini çeken Rüya Hanım oturuşu hareketleri ile dikkatleri üzerine çekti . Umut rüyayı istemedi ancak Rüya daha sonra kendisini rahat ifade edemediği ne heyecanlı olduğunu ve kullandığı kelimeleri yanlışlıkla söylemiş olacağını ifade etti.  Beni tanıyan tanır. Bu karakterde birisi değilim diye savunan Rüya Hanım için mut'ta kötü kelimeler sarf ettiği için pişman olur ya yakından tanımak istedi. Ancak Rüya bunu kabul etmeyerek stüdyodan ayrıldı. Yeniden bir araya gelirler ve bilemiyoruz Ancak bunu İlerleyen zamanlarda Esra Erol'la programında göreceğiz.

 

Son Güncelleme: 12.01.2017 15:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş