11 Ocak 2017 Çarşamba 10:56
Esra Erol Meriç Erkan hayatı,Yaşı,Boyu,Kilosu,Mesleği Nedir? Meriç Erkan Ahu Tuba Aşkı Ne Zaman Son Buldu ?
 Meriç Erkan, Esra Erol’da Programına Katıldı ! Meriç Erkan Kimdir ? Meriç Erkan Ahu Tuba Aşkı Ne Zaman Son Buldu ?

 Daha önceki yıllarda da tv De oldukça fazla rastladığımız bir sima olan Meriç Erkan Esra Erol’da programına katılarak Evlenmek istediğini dile getirdi ? Meriç Erkan Kimdir ve o programda neler yaşandı yarışmacıların ve izleyicilerin Meriç Erkan’a tepkisi ne oldu ?

Meriç Erkan’ı Tanıyalım:

      25 Temmuz 1986 tarihinde Adana’da doğan Erkan Meriç, ilköğretim ve lise eğitimini Mersin’de tamamlayan Meriç, Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur. En büyük hayali Galatasarayda kaleci olmak olan Erkan Meriç, 5 yıl profesyonel kalecilik yaptı. Ailesinin ısrarı ile kalecilik hayallerini bir tarafa bırakan Meriç, üniversiteden mezun olduğu dönemlerde ailesinin ve yakın çevresinin yönlendirmesi ile mankenlik ajansına yazıldı.

   Bir yıl boyunca modellik yaptıktan sonra profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlayan Meriç, 2008 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasına katılarak, Best Photo Model seçildi. 2009 yılında Best Model of Turkey 2009 yarışmasına tekrar katıldı ve bu yarışmayı kazanarak, Türkiye birincisi oldu.
Best Model of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi erkek modeli seçilen Meriç, Türkiye’yi temsil etmek üzere Best Model of the World 2009 yarışmasına katılmaya hak kazandı. Yarışmada birinci seçilen Meriç, “Dünya’nın en iyi erkek mankeni” ünvanını almıştır. Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’dan sonra bu ünvanı kazanan 3. Türk erkek modeldir.

 Bir dönem atv de ayınlanan programda Ahu Tuba ile çalkantılı bir aşk yaşayan meriç şu an 49 yaşında ve halen bekar. Bir çok tv programına konuk olan Meriç Hiperaktif ve kıskanç oluşuyla dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz gün Esra Erol’da programına Talip olarak kaatılan meriç izleyicilerden tepki alması üzerine kendisini samimi bulmamaları halinde evlilik programından ayrılabileceğini söyledi.

2004 Senesinde Çağla Şıkel ve Alişanın sunduğu Programa Caner ile birlikte konuk olan Meriç, Canerin damat adayı olarak yer aldığı programa katılarak Caner’e meydan mı okuyor sorusunun da akıllara takılmasına sebep oldu.Meriç’in kime talip olduğu ise Yarın Esra Erol’da Programında belli olacak.

 

Son Güncelleme: 11.01.2017 11:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş