30 Ocak 2017 Pazartesi 19:15
Esra Erol İzdivaç Gül Şafak kimdir kaç yaşında nereli
 Esra Erol'da programında  loca adayı olarak karşımıza çıkan Şafak kimdir sorusunun yanıtını vereceğiz bu yazımızda sizlere. Esra Erol Gülşafak nerelidir soyismi nedir ? Kaç yaşında hayat ve biyografisi hakkında izleyicilerin merak ettiği soruları derlediğimiz bilgiler ile yanıtlamaya çalıştık.

Televizyon ekranlarının en çok izlenilen programı denilince akla ilk gelen isim elbette ki Esra Erol oluyor. Esra Erol'da birbirinden güzel gelin ve damat adayları evlenecekleri kişiye bulmak için tanıma yoluna giriyor. Esra Erol'da beğenilen ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken gelin adaylarından birisi de Gülşafak Hanım oldu.

 Gülşafak Hanım kimdir

 27 yaşında olan moda Üniversitesi grafik tasarım mezunu güzellik gelin adayı özel bir şirkette yönetici asistanı olarak hayatını devam ettiriyor. Tam bir boğa burcu olan Gülşafak Hanım Esra Erol'da Umut Bey'e Talip olarak geldi. Bakalım ilerleyen günlerde Umut ile birlikte tanıma yolunda  evlilik sürecine girebilecek mi?

Son yıllarda artarak devam eden izdivaç programlarını her geçen gün bir yenisi daha eklendi. Esra Erol programının güvenilirliği ve tecrübesi Samimiyeti ile reyting sıralamalarında en üst sıralarda kalmayı başarıyor. Esra Erol'un 2017 Loca adayları birbirinden sempatik isimlerden oluşuyor. Rakiplerine taş çıkaran sonumu ve programı ile evlenmek isteyen adayları buluşturan Esra Erol 2017 yılına damgasını vuracak gibi duruyor. Bu sayfamızda sizlere Esra Erol'da programının güzel gelin adayları arasından Gülşafak hanımı tanıttık diğer adayları ilerleyen sayfalarda bulabileceksiniz.

Son Güncelleme: 30.01.2017 19:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş