16 Ocak 2017 Pazartesi 11:46
Esra Erol İlyas Kimdir, İlyas kaç yaşında, Nereli, Kimlere Talip oldu ? Daha Önce Evlilik Yaptı mı ?

Atv ekranlarında izleyici ile buluşan Esra Erol’da tarihinin en garip olaylarından birine daha tanıklık ediyor diyebiliriz.Tam evlilik teklifi gelecek ve hayatları birleşecek denilen çift Alper ve Merve çok olaylı bir şekilde tartışmıştı…Yayında Merve çok bozulmuştu…Yayından sonra sinir krizleri geçiren Merve’nin Alper’den duymadığı laf, söz, küfür kalmamıştı ki daha sonra Merve, Alper’in şov yaptığını ve kendisine durumunu bile bile bu şekilde davrandığını ifade etmişti…

Çok geçmemişti ki hemen ardıdnan Merve’nin  Yunus ile  birlikte fotoğrafları çıkmış ve herkesçe çok merak edilen konuyu açıklığa kavuşturmuştu. YUNUS ile evleneceğini ve evlilik fotoğraflarını programa göndereceğini ifade etmişti.
MERVE, ALPER ve YUNUS ile ilgili olarak fazlasıyla yıpranmış olduğunu bizlerle de paylaştı.İlk Önce Alper ile ilişkisi ile gündeme gelen sonra da Alper ile olan ilişkilerine sansasyonel bir şekilde son veren MERVE’nin yüzünü Yunuz da güldüremedi. Ancak dün Merve’nin rtarafında büyük bir gelişme oldu. 10 Ocaktarihli yayında Merveye oldukça yakışıklı bir talip geldi; İlyas !

Peki kimdir bu talip ? Tanıyalım;

Yakışıklı ve bi okadar karizmatik damat adayımız İlyas aslen Sivaslı, 25 yaşında ve hiç evlilik yapmamış birisi…Hollanda’dan yani ülke dışından sırf Mervenin yüzünü bir kez olsun görmek ve onu güldürmek için geldiğini söyledi..Bu söyledikleri karşısında oldukça duygulanan MERVE, bir kaç haftadır yaşadıklarını bir nebze unuttu denilebilir.Önüzmüzdeki günlerde çift arasında bir ilişki doğabilir gibi görünüyor.

İlyas’ın, Merve’nin acılarına Merhem olması temmennimizle.. 

Son Güncelleme: 16.01.2017 11:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş