11 Kasım 2016 Cuma 10:02
Esra Erol Fenomen Damat Adayı Baran Kimdir?Mesleği Nedir?Nereli?

Baran 25 yaşında. İstanbul’da yaşıyor. Caferestaurant işletmeciliği yapıyor. Daha önce hiç evlilik yapmamış olan Baran, Gamzenur’a talip olarak programa katıldı. Baran programda en son  Zeliha ile bir çay içmeye karar verdi ve şimdilik ikili birlikte zaman geçirerek birbirlerini tanımaya çalışacaklar.

Baran instagram adresi facebook adresi twitter adresi  program formatı gereğince yayında verilmiyor .Bu nedenle adayımıza sosyal mecralardan ulaşabilirsiniz.
Esra Erol diğer loca adayları için buraya tıklayabilirsiniz.

Esra Erol Fenomen Damat Adayı Baran Kimdir?Mesleği Nedir?Nereli?

Evlilik  programları denilince ilk akla gelen isimlerden olan Esra Erol’la programı uzun yıllar aynı formatta izleyicinin karşısına çıkıyor .Programın başarısında  sunucu Esra Erol’un payı çok fazla. Esra Erol   yalnızca doğum nedeni ile programdan bir süre uzak kaldı .Diğer zamanlarda güzel sunucu her daim yayında .Esra Erol’un programının  almış olduğu yüksek reytingler diğer kanalları da harekete geçirdi ve aynı formatta diğer kanallarda evlilik programları yapılmaya başladı.   

ATV ekranlarında yayınlanan ve halkın beğenisini toplayan Esra Erol’da Evlen Benimle hafta içi her gün saat 16.20’de Atv ekranlarında. Esra Erol’la programı son zamanlarda gündemde oldukça yer etmeyi başardı. Loca adaylarının konuşmaları ve davranışları programın gündeme gelmesinde etkili oldu. Esra Erol’la programının loca adaylarının çeşitliliği    dikkat çekiyor. Loca adayları kendilerine gelecek talipleri bekliyorlar. İzleyiciler ekran karşısında beğendikleri ve merak ettiği aday hakkında yeterli bilgi alamıyorlar. Bizde bunun için sayfamızda sizler için Esra Erol 2016 loca adaylarını tanıtmaya çalışıyoruz. Loca adaylarının yaşı, mesleği, medeni durumları ve yaşadıkları şehir hakkında  kısaca bilgi sunmaya çalışıyoruz.
 

Yorumlar

Google+'da Paylaş